اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

تحلیل تکنیکال اف ایکس استریت از روند تحولات قیمت طلا در روز آینده

سایت طلا : تازه ترین تحلیل تکنیکال نشان می دهد که قیمت جهانی طلا در روزهای آینده تحت تاثیر نوسانات ارزش دلار و یوان چین و همچنین انتشار آمارهای اقتصادی آمریکا و متن مذاکرات فدرال رزرو قرار خواهد داشت.

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی اف ایکس استریت، قیمت جهانی طلا در پایان معاملات روز جمعه بار دیگر با کاهش نسبی روبرو شد که علت اصلی آن افزایش ارزش دلار آمریکا تحت تاثیر انتشار آمارهای مثبت اقتصادی در آمریکا بوده است.

بر اساس این گزارش افزایش مجدد ارزش دلار موجب شد تا سرمایه گذاران بیشتری برای خرید دلار اقدام کنند و این مساله کاهش نسبی قیمت طلا را در پی داشته است.

تحلیل تکنیکال نشان می دهد که سطح حمایتی قیمت طلا در شرایط کنونی 1101 دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا به کمتر از 1093 دلار خواهد رسید. اگر این سطح حمایتی نیز شکسته شود قیمت طلا در ادامه به کمتر از 1072 دلار می رسد.

سطح مقاومتی قیمت طلا نیز در شرایط کنونی 1115 دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا تا 1134 دلار افزایش خواهد یافت. اگر این سطح مقاومتی نیز شکسته شود قیمت طلا به زودی به بیش از 1145 دلار خواهد رسید.

انتهای پیام /سایت طلا خبرهای پیشبینی را به درخواست کاربران قرار داده و خود هیچ گونه اعتقادی به پیشبینی قیمت ها ندارد.
خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد