اونس طلا2322.02
مظنه14,566,000
18 گرم3,362,500
ارزش سکه32,817,198
قدیم (بهار)36,950,000
جدید (امامی)40,300,000
نیم22,700,000
ربع14,700,000

ترفند دریافت ۳۰۰ میلیون سکه همستر در چند ثانیه!+ فیلم

در این ویدیو سعی درآموزش ترفند دریافت ۳۰۰ میلیون توکن همستر کمبت و تپ سواپ بدون کلیک کردن و استفاده از برنامه کلیکر داریم.

در این ویدیو سعی درآموزش ترفند دریافت ۳۰۰ میلیون توکن همستر کمبت و تپ سواپ بدون کلیک کردن و استفاده از برنامه کلیکر داریم. این فقط یه ترفند هست و انجام دادنش اصلا توصیه نمیشه و مسولیت استفاده ازش مستقیم با خود شماست!

همستر حداقل چهارمین پروژه با این اسم در بازار ارز دیجیتال به‌حساب می‌آید، اما ایندفعه پای تلگرام در میان است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، بازی همستر دقیقا با فرمی شبیه نات‌کوین معروف شده و در سبک بازی‌های Play To Lern قرار می‌گیرد. در کمتر از یک هفته بیش از ۶۰ میلیون کاربر سراغ بازی همستر رفتند و دوباره مثل داستانی که برای نات‌کوین وجود داشت، خیلی‌ها در راستای تحقق رویای پولدارشدن سراغ انگشتان دستشان رفتند. قیمت همستر تا زمان فهرست شدن در صرافی‌های اسم‌ورسم‌دار مشخص نیست و فعلا چیزی که می‌تواند اهمیت داشته باشد، نحوه کسب سکه‌های بیشتر در بازی است.

قیمت همستر چقدر است؟

قیمت همستر همچنان مشخص نیست و تا زمانی که به صرافی‌های معتبر اضافه نشود، صحبت کردن از قیمت همستر بیهوده است. با این حال فعلا معمای اصلی در نحوه تخصیص توکن به کاربران دیده می‌شود.

توکن همستر هنوز مشخص نیست که دقیقا با همان امتیازی که به بازیکن تعلق گرفته، حساب شود یا بنای تیم پشتیبانی معادل‌سازی توکن همستر با چیز دیگری است. همین الان صحبت‌های زیادی درباره معادل‌سازی ۱۰ میلیون سکه استخراج شده در بازی، با مثلا هزار توکن همستر وجود دارد و فعالان بازار ارز دیجیتال از کنار ماجرای معادل‌سازی به‌سادگی عبور نمی‌کنند. اتفاقا تفاوت سروشکل سکه‌های استخراج شده با فرم و قیافه توکن همستر در بازی، بحث معادل‌سازی را جدی کرده و خیلی‌ها اعتقاد دارند کسب میلیون‌ها سکه در بازی، لزوما به معنی دریافت همان تعداد توکن نخواهد بود.

قیمت همستر به‌خاطر همین حرف‌ها فعلا مشخص نیست، اما فعل‌وانفعالاتی که از سوی مدیران پروژه تون‌کوین به‌چشم می‌خورد، می‌تواند خیال خیلی از کاربران را درباره فهرست شدن نهایی همستر در صرافی‌ها راحت کند. طوریکه مدیر پروژه تون‌کوین با انتشار توئیتی به حمایت از همستر پرداخته و همین اتفاق نشان می‌دهد کل ماجرای همستر از طرف پروژه تون جلو می‌رود.

بیشتر بدانید| همستر تا همین امروز به‌شکل رسمی مورد توجه بیش از ۶۲ میلیون کاربر مختلف تلگرامی قرار گرفته است. تیم پشتیبانی تون‌کوین ادعا می‌کند روزانه حدود ۲۴ میلیون کاربر مختلف سراغ بازی همستر می‌روند

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد