اونس طلا2072
مظنه10,876,000
18 گرم2,510,700
ارزش سکه24,503,628
قدیم (بهار)26,000,000
جدید (امامی)29,500,000
نیم15,550,000
ربع10,550,000

فقط با گرفتن یک شماره از شنود بودن گوشی خود مطلع شوید+ آموزش رفع شنودی

اگر شک دارید که تلفن همراه شما شنود می شود یا خیر، در ادامه با ما همراه باشید تا ترفند فهمیدن شنود شدن تلفن همراه و رفع شنود را به شما آموزش دهیم.

به گزارش سایت طلا، اگر شک دارید که تلفن همراه شما شنود می شود یا خیر، در ادامه با ما همراه باشید تا ترفند فهمیدن شنود شدن تلفن همراه و رفع شنود را به شما آموزش دهیم.

افرادی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند، همیشه باید نگران حریم خصوصی خود باشند. شنود شدن گوشی های هوشمند یکی از مواردی است که افراد می توانند به حریم خصوصی شما راه پیدا کنند. ترفند هایی وجود دارد که شما می توانید بفهمید آیا تلفن همراه شما شنود می شود یا خیر. در ادامه ساده ترین روش فهمیدن و رفع شنود شدن گوشی های موبایل را برای شما قرار داده ایم.

چطور بفهمیم تلفن همراه ما شنود می شود؟

شاید بعضی از مردم فکر کنند که شوند کردن گوشی‌های هوشمند فقط برای افراد مهم و سیاست‌مدار و یا سلبریتی‌ها پیش می آید. این‌ درحالی است که حتی اگه بعضی از افراد خصومت‌های شخصی و خیلی ساده هم با شما داشته باشند، ممکن است تلاش کنند به مکالمه‌های شما دسترسی داشته باشند. پس بهتر است هر چه زودتر امنیت خودتان موقع تماس تلفنی رو افزایش بدید.

استفاده از کد دستوری #62#* به‌عنوان کد تشخیص شنود تلفن همراه است. با استفاده از این کد خواهید دید شنود روی تلفن همراه شما وجود دارد یا خیر. پس از تایید این گزینه، اگر شماره ای روی صفحه مشاهده نکردید، این به این معنی است که گوشی شما شنود نمی شود.

اما اگر شماره ای روی صفحه بود یعنی گوشی شما توسط شخصی شنود می شود. و برای رفع آن باید از کدهایی که در ادامه گفته می شود استفاده کنید.

زمانی که متوجه بشید شخصی گوشی شما رو کنترل می‌کند، با استفاده از کدهای دستوری می‌تونین به‌ راحتی دسترسی اونا رو از بین ببرین. یکی از این کد‌ها کد #21# هست. با استفاده از این کد می‌تونید خیلی راحت شنود گوشی هوشمند رو از بین ببرید و به‌راحتی با بقیه تماس بگیرید.

یکی دیگر از کدهای دستوری برای خارج شدن از شنود، کد دستوری #67# است که به راحتی می توانید از شنود خارج شوید.


خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد