اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

محتویات هولناک تلفن همراه، مربی فوتبال را به دام انداخت

یک مربی فوتبال در ایالت تِنسی آمریکا پس از جا گذاشتن تلفن همراهش در یک رستوران و پیدا شدن تعداد زیادی ویدئوی تجاوز به چندین کودک و نوجوان در این گوشی‌، بازداشت و به کودک‌آزاری متهم شد.

پلیس ایالت تنسی اعلام کرد که یکی از کارکنان رستورانی در این ایالت در تاریخ ۲۲ ژوئن یک دستگاه تلفن همراه در این رستوران پیدا کرده و پس از باز کردن گوشی برای یافتن صاحب آن، با تعداد زیادی ویدئوی تجاوز جنسی به پسران خردسال غافلگیر شده و بلافاصله با پلیس تماس می‌گیرد.

پلیس تنسی پس از یافتن هویت مالک گوشی، فردی به نام کامیلو هورتادو کامپوس، ۶۳ ساله را به اتهام تجاوز به دست کم ۱۰ کودک و نوجوان بازداشت می‌کند. کارآگاهان پس از دسترسی به تمام محتویات گوشی، صدها تصویر و ویدئو پیدا کرده‌اند که مظنون را در حال تجاوز به پسرانی ۹ تا ۱۷ ساله نشان می‌دهد که هیچکدام هوشیار به نظر نمی‌رسند.

به گفته پلیس، کامپوس به بهانه جذب بازیکن برای تیم فوتبال خودش، دائما به محل بازی کودکان در منطقه‌ «فرانکلین» رفته و پس از فریب کودکان و نوجوانان، با خوراندن داروی بیهوشی، به آنها تجاوز می‌کرده است.

پلیس تاکنون هویت دو نفر از قربانیان را تعیین کرده و در تلاش برای یافتن هویت سایرین است. در ایالت تنسی، تجاوز به کودکان، جرم درجه یک به‌شمار رفته و دست کم ۲۵ سال حبس در پی دارد.


خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد