اونس طلا2072
مظنه10,891,000
18 گرم2,514,100
ارزش سکه24,537,423
قدیم (بهار)26,000,000
جدید (امامی)29,500,000
نیم15,550,000
ربع10,550,000

خرید غیرمنتظره سپاهان؛ ستاره پرسپولیس در راه اصفهان! + تصویر

شنیده می‌شود عیسی آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس در حال انجام مذاکراتی جدی با مدیران باشگاه سپاهان است.

به گزارش سایت طلا، شنیده می‌شود عیسی آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس در حال انجام مذاکراتی جدی با مدیران باشگاه سپاهان است.

سپاهان و مورایس در ترکیه حضور دارند و با تیمی که هنوز به طور کامل در بخش‌های مختلف زمین مهیا نشده، در حال آماده‌سازی برای حضور قدرتمندانه در رقابت‌های لیگ برتر، جام حذفی و همینطور لیگ قهرمانان آسیا هستند. در همین حین مدیران باشگاه هم در تهران و اصفهان حضور دارند و به صورت جدی در حال مذاکره با بازیکنانی هستند، که مورایس نام آنها را در لیست خود قرار داده است.

اما نکته قابل توجه که در صورت نهایی شدن می‌تواند به یکی از مهم‌ترین و پرحاشیه‌ترین اخبار پنجره تابستانی لیگ بیست و سوم تبدیل شود، آغاز مذاکرات جدی میان مدیران باشگاه سپاهان برای جذب عیسی‌ آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس است؛ مذاکراتی که البته هنوز به صورت رسمی مورد تایید قرار نگرفته است، اما کاملا جدی دنبال می‌شود.

مورایس و مدیران سپاهان البته در حالی دست روی مهاجم پرسپولیس گذاشته‌اند، که مهاجمان زیادی در اردوی تیم زیر نظر کادر فنی پرتغالی طلایی‌پوشان در حال کار کردن هستند و همین حالا هم یکی از چالش‌های بزرگ مورایس و دستیارانش چگونگی استفاده مناسب و کارا از این نفرات در فاز هجومی است.


تلاش دیگری که مدیران سپاهان برای برآورده کردن خواسته‌های مورایس آغاز کرده‌اند، مذاکره برای جذب هادی محمدی مدافع میانی فصل گذشته قرمزپوشان تبریزی است. در حال حاضر محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، نیلسون جونیور و روح‌الامین (بازیکن آکادمی باشگاه) چهار مدافع میانی حاضر در اردوی تیم هستند، اما سپاهانی‌ها برای اینکه خیال‌شان در این پست مهم راحت شود، حداقل یک بازیکن دیگر در این منطقه از زمین جذب خواهند کرد، که باید دید مذاکرات‌شان با محمدی به کجا خواهد انجامید.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد