اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

تست شخصیت؛ نوع خوابیدن شما نقاط ضعف و قوت تان را آشکار می کند

ام ساموئل دانکل ، محقق خواب، در کتاب خود به نام موقعیت‌های خواب می‌نویسد: «روشی که ما می‌خوابیم، زندگی‌مان است».

به گزارش سایت طلا، روانشناسان و متخصصان خواب در سراسر جهان مطالعات متعددی را برای ایجاد ارتباط بین وضعیت خوابیدن و شخصیت ما انجام داده اند. ضمیر ناخودآگاه ما نیروگاهی است که بر عملکرد ما در طول روز، نحوه راه رفتن، قهوه سفارش داده، نحوه خوابیدن و غیره تأثیر می‌گذارد. اگرچه ما اغلب به نحوه خواب خود توجه نمی‌کنیم، ام ساموئل دانکل ، محقق خواب، در کتاب خود به نام موقعیت‌های خواب می‌نویسد: «روشی که ما می‌خوابیم، زندگی‌مان است».

اجازه دهید دریابیم وضعیت خواب شما چه چیزی را در مورد شخصیت شما نشان می دهد.

1- به پشت می خوابید

اگر به پشت می خوابید ، شخصیت شما در خواب می گوید که دوست دارید مرکز توجه باشید. شما فردی خوش بین هستید که از همراهی با افراد همفکر لذت می برید. شما معمولاً در اتاقی پر از مردم حضور پررنگی دارید. شما درگیر صحبت های کوچک یا چیزهایی که استانداردهای شما را ندارد یا پشت شما نیست، نمی شوید. توقعات بسیار بالایی از خود و دیگران دارید.

شما برای رسیدن به اهدافتان بسیار دقیق و مداوم کار می کنید.

افرادی که به پشت می خوابند تمایلات سلطنتی مانند "ملکه" یا "پادشاه" را دارند .به گفته محقق خواب کریس ایدزیکوفسک، خوابیدن به پشت به عنوان وضعیت سرباز و موقعیت ستاره دریایی طبقه بندی می شود.

اگر کسی در موقعیت سرباز با پاها و بازوهای صاف بخوابد، معمولاً آرام و ساکت هستند اما استانداردهای بالایی دارند.

اگر کسی در حالت ستاره دریایی با دست ها و پاهای دراز بخوابد، شنوندگان خوبی هستند که برای دوستی ها ارزش قائل هستند و ترجیح نمی دهند در مرکز توجه باشند.

اگر کسی در حالت ستاره نگر بخوابد و هر دو دست خود را زیر سر یا بالش خود قرار دهد، افرادی بسیار خوش بین هستند که به عزیزان، دوستان و خانواده خود بسیار وفادار هستند. آنها بی خیال هستند و زندگی را با نگرش شاد و خوش شانس می گذرانند.

2- به پهلو می خوابید

اگر به پهلو می‌خوابید، شخصیت شما در خواب می‌گوید که شما فردی آرام، قابل اعتماد، آسان‌رو، فعال، خوش‌رفتار و اجتماعی هستید. شما همیشه منتظر هستید. شما از گذشته پشیمان نیستید. شما از آینده نمی ترسید. شما بدون توجه به تغییرات و موقعیت ها بسیار سازگار هستید. شما از خود، جنبه های خوب و بد خود آگاهی بالایی دارید، از این رو نمی توان به راحتی به شما توهین کرد. شما حتی در سختی ها همیشه لبخند بر لب دارید.

افرادی که به پهلو می‌خوابند و دست‌هایشان را دراز کرده‌اند ، معمولاً مشتاق یک رابطه یا ارتباط نزدیک با کسی هستند، اما در اعماق وجودشان نیز می‌ترسند که آن را به دست نیاورند. آنها رویکردی کاملا منطقی به زندگی دارند. آنها همچنین تمایل دارند موجوداتی پیچیده باشند، زیرا هر دوی آنها ذهنیت باز نسبت به تجربیات جدید نشان می دهند، اما در عین حال به دیگران بسیار مشکوک هستند. آن‌ها معمولاً در تصمیم‌گیری کند هستند، اما به محض انجام تصمیمات و افکار خود پایبند خواهند بود.

افرادی که به پهلو می خوابند و بالشی را در آغوش گرفته یا بین پاهای خود قرار می دهند، افرادی بسیار مفید هستند که بیش از سایر جنبه های زندگی به روابط اهمیت می دهند. به همان اندازه که هنگام خواب برای در آغوش گرفتن بالشی اشتیاق دارید دوست دارید با نزدیکان، شریک زندگی یا اعضای خانواده خود پیوند عمیقی داشته باشید.

افرادی که به پهلو می خوابند و زانوهای خود را تا شکم خم کرده و یک دست خود را زیر بالش یا گونه خود قرار می دهند، متفکران طبیعی هستند. شما با احساسات خود هماهنگ هستید، چه منفی و چه مثبت. شما آنها را در آغوش می گیرید و مطابق آن عمل می کنید. به نظر می رسد ظاهری خشن و سرد دارید اما در درون فردی احساسی هستید. شما همچنین شریک یا دوست خوبی هستید.

3- خوابیدن در وضعیت جنینی

اگر در وضعیت جنینی بخوابید، شخصیت شما در خواب می گوید که به دنبال محافظت هستید، خواهان درک شدن و مراقبت دیگران هستید. وضعیت خوابیدن جنین شبیه به حلقه زدن مانند یک نوزاد است. خوابیدن در وضعیت جنینی به شما کمک می کند تا از مشکلات دنیوی جدا شوید. شما یک فرد محافظ هستید که به راحتی باز نمی شوید. شما در اعتماد کردن به افراد مشکل دارید. آنها ظاهر بیرونی سختی دارند اما در درون بسیار احساسی هستند.

اگر فردی در وضعیت جنینی بخوابد ، در کنار اعضای خانواده یا افرادی که نقش مهمی در تربیت او داشته اند، راحت تر است. آنها خجالتی، حساس، بی گناه و بخشنده با وجدان پاک هستند. آنها از انجام کارهایی که نیازی به بودن در کنار افراد زیادی ندارند لذت می برند. آنها بیشتر در نقاشی، طراحی، نوشتن و... یافت می شوند که در آنجا می توانند راه هایی برای بیان خود بیابند.

موقعیت خواب جنین توسط محقق خواب ساموئل دانکل برای اولین بار در دهه 1970 ارائه شد. او مشاهده کرد که افرادی که در وضعیت جنینی می خوابند احساسی تر و مضطرب تر هستند. آنها معمولاً گیج هستند و از لذت بردن از زندگی در حال حرکت بسته هستند.

4- روی شکم می خوابید

اگر روی شکم می خوابید، شخصیت شما در خواب می گوید که شما فردی با اراده، ریسک پذیر، ماجراجو، با روحیه بالا و مشکل گشا هستید. مشخص شده است که شما در رهبری یا ارائه راهنمایی به دیگران مؤثر هستید. شما ترجیح می دهید 8 ساعت کامل بخوابید، اگر نه بیشتر، تا پرانرژی و شارژ بمانید.

شما یک فرد جمعی هستید که گاهی اوقات سرد یا بی ادب می شوید. شما همیشه از رویارویی اجتناب می کنید. شما سعی خواهید کرد حد وسط را در هر انتهایی پیدا کنید. شما یک پروانه اجتماعی هستید و دوست دارید که مورد توجه قرار بگیرید. وقتی در بهترین حالت خود هستید، حال و هوای گرم و دوستانه ای دارید. با این حال، مدیریت انتقاد بهترین ویژگی شما نیست، زیرا شما بدترین خودانتقادگر هستید، بنابراین شنیدن آن از زبان دیگران باعث ناراحتی شما می شود.

به گفته محقق خواب دانکل، افرادی که روی شکم می خوابند ، اجباری، تکانشی، مضطرب و سفت و سخت هستند. مشخص شد که آنها فاقد اعتماد به نفس هستند یا از ناامنی در مورد خود جلوگیری می کنند. مطالعات نشان داده است که اگر فردی روی شکم بخوابد، به احتمال زیاد در مشاغل مدیریتی، بانکی یا حسابداری مشغول به کار است.

خبر های پربازدید 0
خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد