اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

چگونه یک شیشه مربای خالی خیانت پیکه به شکیرا را فاش کرد؟ + تصاویر

اگرچه جدایی شکیرا و جرارد پیکه پس از ۱۱ سال زندگی مشترک در ژوئن ۲۰۲۲، به طور دوستانه آغاز شد، اما رسانه ها سهم زیادی در افشای حواشی این جدایی داشتند.

به گزارش سایت طلا، اگرچه جدایی شکیرا و جرارد پیکه پس از ۱۱ سال زندگی مشترک در ژوئن ۲۰۲۲، به طور دوستانه آغاز شد، اما رسانه ها سهم زیادی در افشای حواشی این جدایی داشتند. در حالی که ظاهرا رسانه ها کم کم داشتند این ماجرا را فراموش می کردند، شکیرا با انتشار آهنگی در یوتیوب به نام BZRP Music Sessions #53 که پر از طعنه به شریک زندگی سابقش و معشوقه ۲۳ ساله او، کلارا چیا مارتی بود، حواشی این جدایی را بار دیگر تیتر رسانه ها کرد.

کشف خیانت جرارد پیکه توسط شکیرا با دیدن شیشه مربا

چندین خبرنگار چند هفته قبل مدعی شده بودند که شکیرا، راز خیانت همسرش را از یک شیشه مربا متوجه شده که با وجود دوری چند روزه‌اش از خانه خالی شده بود. این در حالی بود که پیکه به خاطر رژیم مخصوص، مربا نمی خورد و دو پسرشان هم علاقه‌ای به خوردن آن مربا نداشتند. هرچند شکیرا حاضر نشد این داستان را به صورت کامل تایید کند، اما در مصاحبه ای گفت که بررسی یخچال خانه باعث شده که شک کند و متوجه شود که در نبودش اتفاقاتی رخ داده است.

حالا شکیرا در موزیک ویدیوی تک‌آهنگ خود و راو آلخاندرو «Te Felicito» که در آن در حال باز کردن یخچال، سر الخاندرو را روی یک بشقاب می‌بیند، ظاهرا به این کشف تلخ، اشاره می‌کند.

تماس تصویری ای که شکیرا را ویران کرد

در اوایل این ماه، همچنین فاش شد، شکیرا در یک تماس تصویری با جرارد پیکه در سال ۲۰۲۱، زمانی که هنوز با هم رابطه داشتند، متوجه حضور مارتی در پس‌زمینه می شود؛ این خواننده کلمبیایی، از این که فهمید معشوقه شوهرش به راحتی در جایی که خانه امن آن زوج و فرزندانشان بود، حضور یافته است، ویران شد.

شکیرا در مصاحبه ای توضیح داد این مسئله باعث شد او متوجه شود آن رابطه خارج از تعهد پیکه، خیلی بیشتر از آنچه او تصور می کرد پیش رفته است.


شکیرا برای کشف حقیقت از کارآگاهان خصوصی کمک گرفته است. هرچند در نهایت آنها هم به او خیانت کردند و بخشی از تصاویری که گرفته بودند را در اختیار رسانه‌ها قرار دادند. با این حال بخشی از این عکس‌ها هرگز منتشر نشد و شکیرا شخصا مبلغی را برای حفظ حریم شخصی‌اش پرداخت کرد.

جوردی مارتین، روزنامه نگار اسپانیایی و عکاس رسانه‌ای، می‌گوید: «شکیرا نمی‌خواست این خبر منتشر شود، بلکه پیکه بود که برای انتشار این اخبار فشار آورد. ما از همان لحظه اول می‌دانستیم که این دختر کیست. او خدمتکار شب در دیسکویی است که پیکه زیاد به آن رفت و آمد می کرد.»

مادر پیکه، جادوگر زندگی شکیرا

شکیرا با انتشار آخرین آهنگ خود، از معشوقه جدید پیکه و مادرشوهر سابقش مونتسرات برنابئو نام می برد. او پس از انتشار این آهنگ عروسک بزرگی از یک جادوگر در بالکن خانه خود قرار داد. بر طبق شایعات این عروسک به سمت خانه مادر شوهر سابقش قرار گرفته است. همسایه ها گزارش دادند که او همچنین آهنگ جدیدش را مدام پخش می کند تا مادر جرارد، مونتسرات برنابئو، بتواند بشنود.

شکیرا در پاسخ به هیاهوی این آهنگ گفت: «هرگز فکر نمی‌کردم آنچه برای من یک کاتارسیس است با انتشارش انقدر دیده شود. من می‌خواهم میلیون‌ها زن را در آغوش بگیرم که علیه کسانی قیام می‌کنند که باعث می‌شوند ما احساس بی‌ارزش بودن بکنیم. زنانی که از آنچه احساس می‌کنند و فکر می‌کنند دفاع می‌کنند و وقتی موافق نیستند دست خود را بالا می‌برند؛ آنها الهام‌بخش من هستند.»

عمل زیبایی جدید کلارا چیا مارتی

جرارد پیکه و کلارا چیا پس از تبدیل شدن به سوژه های آهنگ شکیرا، بار دیگر به خاطر اخبار منتشر شده درخصوص عمل زیبایی کلارا که پیکه هزینه آن را پرداخت کرده است، در کانون توجه قرار گرفته اند. ظاهرا چیا، چند عمل جراحی زیبایی انجام داده است که گفته می شود هزینه آن توسط مدافع سابق بارسلونا پرداخت شده است.

جوردی مارتین گزارش داد، پیکه اولین عمل زیبایی کلارا چیا را به عهده گرفت. این روزنامه‌نگار به جهانیان اطمینان داده است که عمل جراحی که کلارا چیا انجام داده صرفاً یک روتوش کوچک روی لب‌هاست. ظاهراً در جدیدترین عکس‌های این زن جوان، نتایج آن را می‌توان دید.

جوردی مارتین این اطلاعات را از طریق نامه ای تند خطاب به پیکه منتشر کرده است که در آن کنایه هایی به این فوتبالیست سابق زده است؛ مارتین نوشت: «بسیاری از مردم از شما حمایت می کنند، اما من هنوز به آنچه ۱۲ سال قبل پیش بینی کرده بودم فکر می کنم. این رابطه برای شما خیلی زیاد بود. در رابطه با شکیرا، عقده حقارت داشتید. در کنار او احساس کوچکی می کردید. شما به یک دختر ۲۳ ساله نیاز داشتید که به شما بخندد. فکر می کنم چند روز پیش برای لب های کلارا پول داده ای، اینطور نیست؟ مجبور شدی کلارا را در شرکت خود استخدام کنی و موقعیتی برای او فراهم کنی که حتی همکارانش در شرکت هم، علت آن را نمی فهمند.»

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد