اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

تست روانشناسی: این تست نشان میدهد که درونگرا هستید یا برونگرا

تست روانشناسی: این تست ها روشی عالی برای یادگیری نحوه عملکرد مغز انسان است.

تست روانشناسی ، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست روانشناسی، کدام یک بهتر است؟

یک تست روانشناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

این تست ها روشی عالی برای یادگیری نحوه عملکرد مغز انسان است. همه ما با هم متفاوت هستیم و چیزها را متفاوت درک می کنیم ، که این تفاوت ها تیپ های شخصیتی ما از یکدیگر متمایز میکند.

آنچه شما می بینید و آنچه فکر می کنید که می بینید بسیار متفاوت است زیرا مغز ما برنامه ریزی شده تا خودش جاهای خالی را در ذهنمان پر کند.

سوراخ کلید

شما در قلبتان فردی برون گرا هستید و می خواهید دنیای اطراف خودتان را بشناسید، ریسک کنید و ناشناخته ها را کشف کنید. شما ماجراجو، جسور، برون گرا و پر از هیجان هستید. ذهنتان همیشه در مورد چیزهای جدید کنجکاو است و مکان های جدید توجه شما را به خودش جلب میکند. بخاطر میزان بالای انرژی که دارید، همیشه بیقرار و نا آرام هستید.

شما عاشق کشف چیزهای جدید و زیر پا گذاشتن حد و مرزهای خودتان هستید.

گریه

شما درونگرا ،محتاط و ساکت هستید و زیاد دوست ندارید در مورد مسائل بحث کنید. در برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارید و در سکوت رنج می برید. مدیتیشن کنید و در مورد مسائلی که شما را آزار می دهد با یک روانشناس صحبت کنید. شما به خودتان و مشکلاتتان توجه نمیکنید و نمیدانید که اگر آنها را برطرف نکنید چه آسیب بزرگی به خودتان میزنید.


خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد