اونس طلا1783.6
مظنه5,947,000
18 گرم1,372,800
ارزش سکه13,398,591
قدیم (بهار)14,150,000
جدید (امامی)14,805,000
نیم8,180,000
ربع5,180,000

ترفندی که سرعت گوشی شما را افزایش می دهد

بعضی از کارها هستند که برای افزایش سرعت گوشی و افزایش طول عمر آن استفاده می شوند اما ما از آنها اطلاعی نداریم.

بعضی از کارها هستند که برای افزایش سرعت گوشی و افزایش طول عمر آن استفاده می شوند اما ما از آنها اطلاعی نداریم.

تلفن خود را 3 بار در هفته راه اندازی مجدد کنید

تلفن‌های ما با استفاده و دانلود برنامه‌های جدید پر و پرتر می‌شود و تنها راه‌حل برای آزاد کردن مقداری از فضا و افزایش سرعت آن، راه‌اندازی مجدد آن ۳ بار در هفته است. به این ترتیب، تمام رم پاک می‌شود و می‌توانید تازه شروع کنید.

برنامه های خود را فقط با استفاده از Wi-Fi به روز کنید

به‌روزرسانی برنامه‌های گوشی بسیار ضروری است، اما وقتی از اینترنت سیم کارت استفاده می‌کنید، نباید این کار را انجام دهید. دلیل آن این است که حجم بسیاری از برنامه‌ها زیاد است و حجم اینترنت شما را خیلی سریع تمام میکنند و سرعت تلفن شما را کاهش می‌دهد.

ذخیره‌کننده داده را در Chrome فعال کنید

به تنظیمات Chrome بروید و ویژگی ذخیره داده را فعال کنید. دلیلش این است که این تنظیم صفحاتی را که مشاهده می‌کنیم ۳۰ درصد و ویدیوهایی را که تماشا می‌کنیم تا ۵۰ درصد فشرده می‌کند. بنابراین، از داده‌های بسیار کمتری استفاده می‌کنیم و می‌توانیم سرعت اینترنت را افزایش بدهیم.


حافظه گوشی را چندین بار در طول روز تمیز کنید

معمولاً، سیستم‌های Android نرم افزارهای غیرضروری را به‌خودی خود می‌بندد، اما شما میتوانید با پاک کردن حافظه کش گوشی ،باعث افزایش سرعت تلفن شوید. برنامه‌هایی هستند که این کار را برای شما انجام می دهند، اما فضا را اشغال می‌کنند و گاهی اوقات باتری شما را خالی می‌کنند. به همین دلیل است که پاک‌سازی دستی سرعت تلفن شما را با دقت بیشتری نسبت به هر برنامه‌ای افزایش می‌دهد.

بیش از حد به روز رسانی و ارتقا ندهید

اگرتلفن شما جدید نباشد، نسخه‌های جدید و به‌روزرسانی‌ها سرعت آن را آهسته می‌کنند. همچنین، اگر حافظه‌تان پر است به‌روزرسانی‌ها، تأثیر منفی روی سرعت خواهد داشت. به یاد داشته باشید که می‌توانید بدون به‌روزرسانی هم ازگوشی خود استفاده کنید.

تلفن را در معرض گرما قرارندهید

اگر دستگاه‌ها در معرض دمای خیلی سرد یا خیلی گرم قرار بگیرند، باتری‌هایشان از بین می‌رود. به همین دلیل است که توصیه می‌شود تلفن‌هایمان را در روزهای خیلی گرم در معرض نور خورشید قرار ندهیم. همچنین توصیه می‌شود در صورت نیاز به تماس یا جستجوی مسیرها، تلفن‌ها را در سرمای شدید بیرون نیاوریم.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد