اونس طلا1786.7
مظنه5,947,000
18 گرم1,372,800
ارزش سکه13,398,591
قدیم (بهار)14,150,000
جدید (امامی)14,805,000
نیم8,180,000
ربع5,180,000

با این تست شخصیت ساده حیوان درون خودتان را پیدا کنید

این تست شخصیتی کوچک به شما کمک می کند تا بدانید درونتان شبیه چه حیوانی است.

تست های شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت، کدام یک بهتر است؟

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

این تست شخصیتی کوچک به شما کمک می کند تا بدانید درونتان شبیه چه حیوانی است.

روباه

درست است که شما کمی بداخلاق هستید اما مدیر و مدبر هستید. شما می دانید که در کدام چالش ها شرکت کنید. بیهوده وقتتان را تلف نمیکنید و با دیگران بحث نمیکنید. اطرافیانتان می دانند که شما باهوش هستید و به خاطر آن به شما احترام می گذارند. گاهی اوقات کمی بدبین می شوید، اما این فقط به این دلیل که دوست دارید با احتیاط پیش بروید و حاضر به ریسک کردن نیستید مگر اینکه قبل از آن خوب فکر کرده باشید.

گربه وحشی

شما عاشق خوابیدن وکمی تنبل هستید. اگر می توانستید تمام روز را می خوابیدید. متأسفانه برای زنده ماندن باید کارو تلاش کرد. شما باهوش هستید و نسبت به دیگران ،برای انجام دادن کارهایتان، راه های سریعتری پیدا می کنید. در دنیایی که دیگران برای زنده ماندن تلاش می کنند، شما به راحتی پیشرفت می کنید. هرچند گاهی بداخلاق هستید.

گرگ

شما خشن، وفادار و سرسخت هستید. هیچکس نمی تواند به خانواده و دوستان شما آسیب برساند و یا آنها را برنجاند . شما دوستان زیادی ندارید اما با آنها بسیار صمیمی هستید. از دوستان و خانواده تان مراقبت میکنید و هیچوقت آنها را آزار نمی دهید. شما بسیارخلاق هستید. اما به دلیل شخصیت آرام و ساکت شما، ممکن است دیگران شما را کامل نشناسند. گاهی اوقات دچار سوءتفاهم می شوید.

شیر


شما بسیارقابل اعتماد هستید و می دانید چگونه کارهایتان را به تنهایی انجام دهید. شما بسیار برونگرا هستید و روابط اجتماعی را دوست دارید. تنها بودن برایتان سخت است، به همین دلیل سعی می کنید با دیگران خوب رفتار کنید تا در کنار شما بمانند. هر چند گاهی اوقات مغرور می شوید.

خبر های فعال سایت 0
خبر های پربازدید سرگرمی و گوناگون

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد