اونس طلا1819.8
مظنه5,868,000
18 گرم1,354,600
ارزش سکه13,220,604
قدیم (بهار)13,500,000
جدید (امامی)14,170,000
نیم7,850,000
ربع4,850,000
 

ویژگی های جذاب متولدین هرماه چیست؟( نیمه اول سال)

متولدین هرماه دارای ویژگی های خاصی هستند که که آن ها را منحصر بفرد و خاص می کند.

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

به گزارش سایت طلا، متولدین هرماه متناسب با ماهی که در آن متولد شده اند دارای ویژگی های جذابی هستند که در این خبر به آن ها اشاره خواهیم کرد.

فروردین


فروردین ماهی ها معمولاً به خاطر جسارت بالایی که دارند ؛ مورد ستایش قرار می گیرند . آن ها مدیر هستند و اعتماد به نفس این را دارند که بدون هیچ ترسی شرایط را رهبری کنند . معمولاً در زندگی مشترک مدیریت را به دست می گیرند و همین باعث میشود که دیگران غبطه این ویژگی شان را بخورند و توجهات رمانتیک زیادی را هم جذب می کنند .

اردیبهشت

یکی از ویژگی های مهم اردیبهشتی ها جذابیتشان برای همسرشان است . آنها به شدت برای شریک زندگی خود جذاب هستند و خیلی هم از لحاظ رابطه زناشویی افراد گرمی هستند . اردیبهشتی ها یک حس آرامش و پایداری را به رابطه میدهند و به همین دلیل همسرشان نمیتواند حتی کوتاه ترین دوری از آنها را تحمل کند . این ویژگی اردیبهشت ماهی ها برای اکثر افراد جذاب و ستودنی است .

خرداد

خرداد ماهی ها معروف به این هستند که شخصیتشان تغییر می کند ، اما در کنار آن ها خسته نمی شوید . آن ها می توانند خیلی جدی كاملاً سرگرم کننده و اجتماعی باشند و گاهی اوقات هم می شوند . در واقع هر حسی که داشته باشند را انتقال میدهند ، اما به هر حال انسان های شاداب و سرزنده ای هستند و کنجکاوی زیادی برای کشف محیط اطرافشان دارند . بعضی افراد از این که با احساساتشان مواجه شوند ، می ترسند ، اما هیچ تیرماهی از این موضوع نمی ترسد . هنگامی که آن ها وارد یک رابطه احساسی می شوند به اندازه کافی صداقت عاطفی دارند . آن ها افرادی هستند که هم شما را درک می کنند ، هم به شما اعتماد میکنند و هم در لحظات سخت کنار تان هستند به همین دلیل معشوقه ی یک تیرماهی بودن از دید بقیه ، خوش شانسی محسوب میشود .

جذابیت

مرداد

مرداد ماهی ها عاشق مهمانی رفتن هستند . آن ها خیلی خوب لطیفه تعریف می کنند و دیگران را شاد می کنند . افراد مختلفی را به خودشان جذب میکنند و همیشه دور و بر آن ها شلوغ است بطوری که برخی میگویند ، مرداد ماهی ها مهره مار ذاتی دارند . اگر بخواهید زمانی را با مرداد ماهیها خلوت کنید ، احتمالا برایتان سخت باشد که موقعیت مناسبی را پیدا کنید .

شهریورشهریور ماهی ها در مورد اشخاص مختلف و موضوعات مختلف نظرات خوبی دارند ، روی هر مسئله ای تمرکز می کنند و تا جایی که بتوانند از آن چیزی یاد می گیرند . این افراد خوش فکر هستند ، تجزیه تحلیل خوبی دارند ، مهارت حل مسئله و مشکل در آن ها بسیار بالاست . اگر مشکلی دارید که نیاز به یک راه حل دارد ، قطعاً یک شهریور ماهی می تواند به شما کمک زیادی کند و بهترین همراه و شریک برای شما باشد . او در زندگی مشترک هم با قدرت زیاد به همسرش کمک می کند و مشکلات را کنار می زند .


سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد