اونس طلا1820
مظنه5,869,000
18 گرم1,354,800
ارزش سکه13,222,857
قدیم (بهار)13,500,000
جدید (امامی)14,145,000
نیم7,850,000
ربع4,850,000
 

با این چند ترفند روانشناسی در چشم همه جذاب و تاثیر گذار به نظر برسید

این ترفندهای روانشناسی به شما کمک می کنند که بیشترین تاثیر و اثر گذاری را در بدست آوردن جذابیت در فکر و احساس دیگران و معشوقه تان داشته باشید.

به گزارش سایت طلا، گاهی اوقات روانشناسی به دنیال درمان بیماری های روحی شما نیست گاهی به شما کمک می کند تا مسیرهای سخت یک رابطه را دور بزنید و سریع تر دیگران را جذب خود کنید.

در این مطلب ترفندهای روانشناسی ای را به شما معرفی خواهیم کرد که با آن ها می توانید دیگران را مجذوب خود کنید.


1. صدا زدن اسم: او را به صورت شخصی صدا بزنید ! مثلا به او بگویید چقدر من به این اسم علاقه دارم ( منظور اسم پارتنر شماست )

2. درخواست کنید: از او درخواست کنید، اما نه درخواست بزرگ و زیاد. مثلا از او بخواهید ، در مورد یک کتاب یا یک رشته تحصیلی به شما اطلاعات خاصی بدهد.

جذابیت

3. نگاهایتان را طولانی تر کنید: وقتی در یک جمع هستید ، هر چند وقت یک بار به چشمان او خیره شوید اما به سرعت صورت تان را بگردانید.

4. ژست های او را برگردانید: به این صورت که گاهی در بین حرف زدن و توجه کردن به حرف هایش ، به همان صورت که او برخورد می کند ، همانطور ژست ها و فیدبک های بدنی او را تقلید کنید و به او برگردانید.

5. اجازه بده: اجازه بدهید در مورد خودش بیشتر صحبت کند . ازش در مورد تلاشی که در شغل و زندگی شخصی داشته ، بپرس، در مورد علاقه مندی هایش و در مورد هر چیزی ... هدف این است که بفهمد تو مشتاق شنیدن صحبت های او هستی.
سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد