اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

کاشت مژه مصنوعی دختر ۲۰ ساله را تا مرز نابینایی برد

دختر جوانی که برای کاشت مژه مصنوعی به یک سالن زیبایی مراجعه کرده بود به دلیل اشتباه آرایشگر بینایی خود را از دست داد.

به گزارش سایت طلا به نقل از المدینه نیوز؛ یک دختر ۲۰ ساله پس از تجربه‌ای تلخ کاشت مژه مصنوعی، درباره این اقدام که طرفداران زیادی میان دختران جوان دارد، هشدار داد.

به گزارش روزنامه «دیلی میل»، مگان رکسون در سالن بدفوردشایر مژه مصنوعی گذاشت و سپس متوجه تورم چشمانش شد. او در این باره گفت که بینایی خود را تقریباً به مدت دو ساعت از دست داده و این اتفاق حسابی او را در وحشت و نگرانی فرو برده است. اما پس از مدتی متوجه می‌شود که چشمانش به شدت متورم شده و دلیل این نابینایی نیز تورم زیاد است چرا که مژه‌ها به اشتباه با استفاده از چسب ناخن مصنوعی چسبانده شده بودند.

مگان گفت که در سالن هم احساس می‌کرده که چشمانش اذیت هستند و ممکن است اشتباهی رخ داده باشد، اما کارکنان آرایشگاه تأیید کرده‌اند که این یک واکنش طبیعی به نصب مژه است.

هرچند مگان در حال بهبودی است، اما چشمان او همچنان از این اتفاق رنج می‌برند و آسیب سختی دیده اند. این در حالی است که روزانه خانم‌های زیادی جهت کاشت مژه مصنوعی به مراکز زیبایی مراجعه می‌کنند. گاهی به دلایل زیادی، چون استفاده از چسب یا محصول نامناسب یا تاریخ گذشته و یا ناوارد بودن کارکنان مربوطه دچار مشکل می‌شوند.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد