اونس طلا1781.7
مظنه4,944,000
18 گرم1,141,300
ارزش سکه11,138,832
قدیم (بهار)11,250,000
جدید (امامی)11,625,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

متولدین کدام ماه بی اعصاب ترین افراد هستند؟ (بخش اول)

افراد به شیوه های مختلف و در زمان های متفاوتی عصبانی می شوند اما اگر عصبانیت متولدین برخی ماه ها را دیدید سریعا محل را ترک کنید.

در این مطلب میزان عصبانیت متولدین نیمه اول سال را می سنجیم تا متوجه شویم کدام ماه ها افراد عصبانی بیشتری دارند. در خبر بعدی می توانید نیمه دوم سال را مطالعه کنید.

فروردین

مانند باروتی تصورشون کنید که به سادگی مشتعل شده که خودتون و ایده ها و اون کارای تـو سرتون رو با هم خواهـد سوزوند. البته نکته جالبشـون این است کـه فـوری هـم آروم میشن و به روال عادی زندگی برمیگردن. در ضمـن وقتی عصبانیش میکنید در منتظر شنیدن هر تیکه ای از طرف آن ها باشین. حرف های سنگین و دردآور

اردیبهشت

بـه طـور اصولی آدم های خونسردی هستن ، یعنی با نگاهی سنگین شمارو در خودتـون فـرو میکنن که از این حرفای تو مخی نزنیـد و ایـن جنگ رو شروع نکنید ! ولی اگه از اون دسته آدم هـا باشید که خودتـون برای خودتون دردسر درست می کنید، یهـو میبینید که با بزرگترین و ترسناک ترین آدم دنیا مواجه شدید ! یعنی ممکنه چیزایی بگه که به طور کلی نابود بشید.

خردادی

خردادی ها همینطوری فکر درگیری دارن برای همین بهشون پیله کنیـد زودی جـوش میارن. شنیده شده تیکه های تیز و ریزی دارن که ممکنه تا ته قلب شما هـم نفوذ کنه. علت این کار اون ها اینه که هـوش و ذکاوت بالا باعث میشه ریزترین نکات شخصیتی و نقطه ضعف ها رو به خوبی بشناسن و تشخیص بدن. پس اگر قصد اذیت کردن اون ها رو دارید به شدت مراقب خودتون باشید.

عصبانیت

تیر

تیرماهی هـا خیلی زود و بدون اتلاف وقت ، سوار اسب خروشان عصبانیت شـده ، و فرقی نـداره جلوش کی باشه چنان حرکت ناگهانی میکنن کـه بعـدا خودشون جا میخورن خلاصه خیلی مراقب باشید ، دعوا کردن با شما برای آن ها بسیار کار راحتیه پس پا روی دم عواطفشون نگذارید و عصبانیشون نکنید ، مگر اینکه از زندگی کردن خسته شده باشید و از جونتون سیر شده باشید.

مرداددیده شـده شـما رو تحویل نمیگیرن که بخواید برید روی اعصابش اما اگه به شعورشون توهین بشه یا بدتر از همه تحقیر بشه و دست کم گرفته بشه اون وقته کـه خـب میتونه شما را نابود کنه ولی فکرنکنید هم که رهاتون نمیکنه و برای همیشه از لیست آدم جالبهاشون خط نمیخورید.

شهریور

شهریوری ها اصـل عصبانیت رو نهفته نگه میدارن و جمع میکنن ، هي جمع میکنن ، هي جمع میشه و ظاهر رو حفظ میکنن اول فاصله میگیرن ، چیزی نمیگن ، هی بیخیال میشن کمی سرد میشـن ، سرشـون میره تو کار خودشون ، اما در جایگاهی که توقع ندارید ، یکدفعه تمام دق و دلی سرشما خالی میشه چـون جزییات خیلی یادش میمونه.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد