سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک

مالیات علی الرأس حذف می شود

سایت طلا : رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، از حذف شدن مالیات علی الرأس خبر داد.به گزارش سایت طلا، ارسلان فتحی پور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در حاشیه بازدید از پنجمین نمایشگاه طلا و جواهر نشستی با مسئولین و فعالان صنف و صنعت طلا و جواهر داشت.

در این نشست وی از حذف مالیات علی الرأس در قانون جدید مالیاتی خبر داد و افزود : قانون مالیاتی باید آنقدر شفاف باشد که نیازی به مالیات علی الرأس نباشد.

فتحی پور با بیان اینکه امروز پیش از هر چیزی نیاز به قانون شفاف داریم اعلام کرد : در حال حاضر قانون مالیات بر ارزش افزوده در حال اصلاح و کار کارشناسی است و باید تا سه ماه آینده نهایی شود و فعالان و مسئولین صنف طلا و جواهر با برگزاری جلساتی نظراتشان را در مورد این قانون اعلام کنند.

بنا به گزارش سایت طلا، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اصلاح قانون جامع مالیاتی و اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده تصریح کرد: از پرداخت مالیات نباید فرار کرد، باید انجام معاملات خود را شفاف کرد، درآمد ایجاد کرد و مالیات را پرداخت نمود ، و ما زمانی مالیات را می گیریم که سود کرده باشیم و درآمد داشته باشیم.

وی ضمن بیان اینکه مبنای بودجه سال آتی براساس تولید ملی است اظهار داشت : تمام فکر و قانونگذاری هایمان براساس حمایت از تولید ملی است و باید کار کارشناسی کنیم و فردا خودمان را گرفتار دستگاههای نظارتی نکنیم و کلیه حرف و حدیثها و شائبه ها درباره فساد طلا و جواهرات را کلاً بر طرف کنیم و براساس قانون حرکت نمائیم./جسایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا