اونس طلا1780.2
مظنه4,953,000
18 گرم1,143,400
ارزش سکه11,159,109
قدیم (بهار)11,250,000
جدید (امامی)11,640,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

رئیسی: وضعیت کنونی مسکن قابل‌قبول نیست

رئیس‌جمهور گفت: حتماً تلاش خواهیم کرد وضعیت مسکن را در کشور متحول کنیم چرا که وضع کنونی وضع قابل‌قبولی نیست.

آیت‌الله سید‌ابراهیم رئیسی شامگاه جمعه در پایان سفر به کهگیلویه و بویراحمد با ابراز ناخرسندی از اینکه به‌دلیل شرایط کرونایی امکان حضور در اجتماعات عظیم مردمی وجود نداشت، اظهار داشت: پیش از این سفر، جمعی از دوستان را مأمور کرده بودیم که مسائل و مشکلات استان را بررسی کنند.

رئیس جمهور با بیان اینکه این استان امکانات و ظرفیت‌های بسیاری دارد، افزود: اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام از جمله سدهای در دست احداث استان جزو اولویت‌های دولت برای استان است. 217 طرح در حوزه صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، راه و شهرسازی، حوزه کشاورزی، صنعت و گیاهان دارویی برای کهگیلویه و بویراحمد به تصویب رسیده است تا هم روند پیشرفت استان و هم اشتغال‌زایی تسریع شود.

رئیسی با اشاره به گزارش شماری از وزرا از بازدیدهای مناطق مختلف استان گفت: در این گزارش‌ها، طرح‌های قطعی‌شده برای استان اعلام شد تا همه مدیران استان یک حس مشترک پیدا کنند که این کار، کار خودشان است و باید این کارها را به سرانجام برسانند و همچنین پاسخگوی مردم و سلسله‌مراتب اداری هم باشند.

رئیس جمهور همچنین به سفر خود به منطقه زلزله‌زده سی‌سخت و نیز گزارش ارائه‌شده در جلسه از وضعیت مدارس کپری و کانکسی اشاره کرد و گفت: همه دستگاه‌های ذی‌ربط به تکمیل خانه‌های زلزله‌زدگان تا پیش از شروع فصل سرما و نیز سامان دادن مدارس غیراستاندارد موظف شدند، همچنین وضعیت خانه‌های روستایی در خطر تخریب نیز باید سامان یابد.

آیت‌الله رئیسی راجع به طرح‌ها و برنامه‌های دیگر دولت از جمله ارائه تسهیلات ازدواج جوانان و نیز رسیدگی به وضعیت مسکن در شورای‌عالی مسکن که به‌زودی تشکیل جلسه خواهد داد، گفت: حتماً تلاش خواهیم کرد وضعیت مسکن را در کشور متحول کنیم چرا که وضع کنونی، وضع قابل قبولی نیست.

رئیس جمهور با بیان اینکه "بخش مسکن را به‌عنوان یکی از صنایع پیشران فعال خواهیم کرد"، گفت: فعال شدن بخش مسکن خیلی از صنایع را فعال می‌کند.

رئیسی با اشاره به اینکه طرح‌های تصویب‌شده و تزریق اعتبارات آنها تحرک خوبی در استان پدید خواهد آورد، گفت: بخشی را در معاونت اجرایی نهاد ریاست‌جمهوری ایجاد کردیم که کارش فقط پیگیری اجرای مصوبات سفرهای استانی خواهد بود و مردم نیز به‌طور منظم از نتایج اجرای طرح‌ها مطلع می‌شوند.رئیس جمهور از مدیران استانی و سایر مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست از ظرفیت جوانان کشور بیشتر استفاده کنند.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
0 2

کاربر 1 یک سال میگه :

تاریخ: 1400/07/23 ساعت 21:37
جناب قالقازی تشریف ندارن؟

2 3

بهلول دیوانه ده ماه میگه :

تاریخ: 1400/07/11 ساعت 16:10
نرخها رو ابرها هستن شدیم برج میلاد

1 3

صدای ماندگار یک سال میگه :

تاریخ: 1400/07/10 ساعت 01:14
خطاب به مسئولین محترم قضایی، انتظامی، پلیس فتا، وکلای دادگستری، و مسئولین محترم اطلاعات و امنیت، روحانیت معظم، مدیران فرهنگی و انقلابی، اصحاب رسانه و هر انسان آزاده دیگر،
اگر گذرتان به سایت tala.ir افتاد ،به این پیام توجه بفرمایید:
مدت مدیدی است این سایت به یک فحش کده تبدیل شده است و رکیک ترین الفاظ توسط کاربران مورد حمایت سایت در بخش نظرات منتشر می شود. درواقع هرزه زبانی در این سایت رواج پیدا کرده و مسئولین سایت آزادانه بدترین الفاظ ممکن را منتشر می کنند و قطعا نیت اصلی آنها مشخص است.
لذا اگر گذر یکی از مسئولین محترم به این سایت افتاد خواهشمندیم نسبت به برخورد قاطع و قانونی با مدیران این سایت اقدام کنند و هرچه سریعتر این هرزه زبان ها به مراجع ذیصلاح معرفی شوند.
امیدواریم چنین اتفاقی بیفتد.
متاسفانه مدیران و مسئولین این سایت ارزش های انسانی و اجتماعی زیرپاگذاشته و با حمایت از کاربران هتاک، منتقدین به این وضعیت را نیز مورد حمله و فحاشی قرار می دهند.
آیا این سایت با این عملکرد قصد دارد فساد را نهادینه کند؟ امیدواریم برخورد قاطع با مسئولین سایت و عوامل دست آموزش انجام شود.
*****

0 1

صدای ماندگار یک سال میگه :

تاریخ: 1400/07/10 ساعت 01:13
درود بر سید بزرگوار رئیسی