اونس طلا1777.9
مظنه4,920,000
18 گرم1,135,700
ارزش سکه11,084,760
قدیم (بهار)11,200,000
جدید (امامی)11,560,000
نیم5,930,000
ربع3,470,000
 

زنده شدن زن مُرده پس از ۴۵ دقیقه

زنی که پزشکان بیمارستان مرگش را تایید کرده بودند ۴۵ دقیقه پس از مردن دوباره زنده شد.

به گزارش سایت طلا ، یک زن آمریکایی که مرگش در بیمارستان به تایید پزشکان رسیده بود در اتفاقی باورنکردنی دوباره زنده شد. «کتی پَتِن» که مرگش از نظر پزشکی محرز شده بود ۴۵ دقیقه بعد زنده شد. این اتفاق در بیمارستانی رخ داد که دختر این زن نیز در همین بیمارستان در میان یک زایمان چندین ساعته طولانی به سر می‌برد.

به این ترتیب به خانم کتی که اهل مریلند ایالات متحده آمریکا است شانس دوم برای زندگی داده شد. کتی در زمین گلف بود که تماسی را از طرف دخترش «فیفِر» مبنی بر انتقال به بیمارستان برای انجام زایمان دریافت کرد. او پس از رسیدن به مرکز پزشکی بالتیمور دچار حمله قلبی شد. کتی بلافاصله به اورژانس منتقل شد و پزشکان با انجام CPR تلاش کردند تا او را به زندگی بازگردانند.

با وجود تلاش پزشکان نبض او به سرعت از دست رفت. مادربزرگ که فشار خون و اکسیژن کافی را نداشت، از نظر بالینی مرده اعلام شد. در همین هنگام عمل سزارین اورژانسی روی دختر کتی انجام شد و در اتفاقی معجزه آسا پزشکان در بخش دیگر بیمارستان موفق شدند تا کتی را به زندگی برگردانند.

کتی در گفتگو با یکی از رسانه‌های محلی گفت: "این شانس دوم برای زندگی به من بود. من می‌خواهم به هر نحوی شده از همه لحاظ فرد بهتری در زندگی ام باشم و برای هر دقیقه‌ای که دوباره به من ارزانی شده سپاسگزار هستم."

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد