اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

چطور هوای گرم داخل ماشین را بدون فشار آوردن به کولر خنک کنیم ؟

با این ترفند مجبور نخواهید بود با ماشین داغ یا فشار به کولر ماشین حرکت کنید!

پارک ماشین در هوای گرم تابستان زیر نور خورشید

حتما تابحال برایتان پیش آمده است که در یک روز گرم تابستانی به خرید رفته اید و مجبور شده اید ماشین خود را در زیر نور شدید خورشید پارک کنید. زمانی که از خرید برمی گردید و می خواهید سوار ماشین خود شوید مطمئنا احساس می کنید که وارد کوره شده اید! نگران نباشید، خوشبختانه ما ترفندی داریم که به شما کمک می کند ماشین داغ خود را خیلی سریع خنک کنید!

درجه حرارت ماشین

آیا می دانید اتومبیلی که در زیر نور کامل خورشید قرار گرفته است می تواند تا 50 درجه سانتیگراد گرم شود؟ اگر دمای بیرون 24 درجه باشد، دمای ماشین شما می تواند در عرض ده دقیقه به 34 درجه برسد و تنها در سی دقیقه دما تا 43 درجه می تواند افزایش یابد و هنگامی که ماشین در زیر نور خورشید کامل پارک شود، می تواند به دمای 50 درجه نیز برسد.

بسیاری از افراد به محض سوار شدن کولر خود را تا درجه انفجار زیاد می کنند، اما این امر هزینه زیادی را به دنبال دارد! پس این ترفند را حتما امتحان کنید!

چگونه کار می کند؟

این ترفند در بسیاری از کشورهای گرم استفاده می شود زیرا بسیار سریع و موثر است. پنجره سمت راننده را کاملاً باز کنید. سپس ، در اطراف خودرو قدم بزنید و در ماشین سمت مسافر را باز و بسته کنید، با این روش اساساً هوای گرم را از ماشین خود بیرون می رانید. ممکن است از بیرون کمی عجیب به نظر برسد، اما بسیار موثر خواهد بود و دمای ماشین شما خیلی زود پایین می آید.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد