اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

6 کاربرد فوق العاده استفاده از فویل آلومینیمی

در این کارهای روزانه از فویل آلومینیمی استفاده کنید و کار خود را راحتتر کنید!

آیا تابحال در مورد ترفندهای متنوع استفاده از فویل آلومینیومی شنیده اید؟ ما پرکاربردترین آنها را در یک لیست قرار داده ایم، از تمیز کردن ظروف تا حل مشکلات فنی.

1. وای فای خود را بهبود بخشید

آیا در گوشه های مختلف خانه خود مشکل وای فای دارید؟ نگران نباشید فقط با کمی فویل آلومینیومی، این مشکل را برای همیشه حل کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک تکه فویل تا شده را برداشته و پشت مودم قرار دهید؛ با این کار همه سیگنال هایی که راه اشتباه می رفتند برمی گردند و در جهت درست ارسال می شوند و سیگنال شما بسیار قوی تر خواهد شد.

2. تمیز کردن پشت سیاه تابه

آیا تابه ای دارید که پشت آن بسیار سیاه شده است؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی جوش شیرین و آب در قابلمه ای بزرگتر از تابه بریزید. پس از آن، تابه و یک قطعه فویل آلومینیومی را درون آن قرار داده و روی گاز بگذارید بعد از 15 دقیقه برداشته و تابه را با ابر بشویید، خواهید دید از سیاهی های کف تابه دیگر خبری نیست.

3. نقاشی خانه

وقتی دارید خانه خود را نقاشی می کنید، معمولا رنگ آمیزی اطراف دستگیره درها سخت تر از بقیه قسمت هاست! اما شما می توانید با یک تکه فویل آلومینیومی کار خود را راحت کنید. تکه فویل را دور دستگیره بپیچید و به راحتی درب را رنگ کنید!

4. گرمای شوفاژ را زیاد کنید

شوفاژها معمولا نمی توانند خانه را به خوبی گرم کنند مخصوصاً خانه هایی که عایق بندی ضعیفی دارند. خوشبختانه فویل آلومینیومی می تواند به شما در جلوگیری از این مشکل کمک کند. چند تکه فویل بردارید و آنها را پشت شوفاژ به دیوار بچسبانید؛بدین ترتیب تفاوت قابل توجهی در دمای خانه خود مشاهده خواهید کرد. چگونه کار می کند؟ آسان است، فویل، گرما را به داخل اتاق منعکس می کند به جای اینکه از دیوارهای خانه خارج شود!

5. پختن کیک زیبا

آیا تا به حال سعی کرده اید یک کیک زیبا بپزید اما به سختی از قالب خارج شده است؟ خوشبختانه با فویل آلومینیومی می توان از این امر جلوگیری کرد، فقط لازم است قبل از شروع کار، یک ورقه فویل را در قالب کیک خود قرار دهید. هنگامی که کیک از فر بیرون می آید ، می توانید آن را به راحتی از قالب خارج کنید و قالب نیز تمیز بماند. دو فایده!

6. برق انداختن جواهراتداخل یک کاسه را با فویل بپوشانید و آن را با آب گرم پر کنید. مقدار مساوی نمک و جوش شیرین داخل کاسه بریزید و سپس جواهرات را داخل آن قرار دهید و مطمئن شوید در تماس با فویل هستند! بعد از مدتی می توانید جواهرات را بیرون آورده و آنها را خشک کنید.حالا جواهرات شما ده برابر بهتر به نظر می رسند! عالی!

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد