اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

به ما بگویید به کدام فصل علاقه دارید تا شخصیت تان را بگوییم

همه افراد با توجه به اخلاقیات و خصوصیاتی که دارند ترجیح می دهند که همه سال مختص به یک فصل خاص باشد. شما به کدام فصل علاقه دارید؟

همه افراد با توجه به اخلاقیات و خصوصیاتی که دارند ترجیح می دهند که همه سال مختص به یک فصل خاص باشد. شما به کدام فصل علاقه دارید؟

بهار
شما یک فرد خونگرم ، صادق و حساس هستید . شما دوست ندارید تظاهر کنید و همیشه می خواهید در محیط هایی باشید که احساس تعلق می کنید . شما سرحال ، اما ساده هستید ، دوست دارید از لذت های کوچک زندگی لذت ببرید : قدم زدن در فضای باز ، کتاب با قهوه ، یا یک بعد از ظهر در کنار خانواده از جمله لذت های شما هستند . شما همچنین یک فرد همدل هستید که با صداقت دوست دارید مراقب دیگران باشید .

شخصیت شناسی

تابستان
شما یک فرد خونگرم ، در برابر دیگران صمیمی و بسیار خوش مشرب هستید . شما فردی هستید که همه دوست دارند شما را از نزدیک بشناسند ، زیرا موجودی صمیمی و جالب هستید . شما همیشه می خواهید کارهای جدید انجام دهید ، یاد بگیرید و انرژی کافی برای جستجوی ماجراهای روزانه دارید . گاهی اوقات می توانید از کارهای عادی روزمره خود متنفر باشید و کمی بی ثبات باشید .

پاییز
شما یک فرد بسیار احساسی هستید که غالبا در احساسات ساده خود گم می شوید . شما شخصیت یک هنرمند را دارید : شما باید با آن دریای احساسات ارتباط برقرار کنید تا بهترین نتیجه را از شما بگیرد گاهی اوقات می توانید روابط زودگذر داشته باشید ، زیرا شما شخصی هستید که از لحظه های زندگی به صورت کامل لذت می برید . شما می دانید که آن چیزی که امروز در دسترس شما است ، ممکن است فردا دیگر وجود نداشته باشد ، اما از چنین چیزی غصه نخورید . این قانون زندگی است .

زمستانزمستان
شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید خود را در فضایی بسته قرار دهید . این بدان معنا نیست که شما دوست ندارید با دیگران وقت بگذارید ، بلکه باید زمانی را نیز به خودتان اختصاص دهید . شما فردی تحلیلی و محاسبه گر و بیش از همه ، ، بسیار کمال گرا هستید . شما قبل از انجام کارها زیاد فکر می کنید و برای اینکه همیشه بی عیب و نقص باشید ، به همه چیز احتیاج دارید . با این وجود ، شما کارآمد ، باهوش و عاشق یادگیری هر روز چیزهای جدید هستید .

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد