اونس طلا1779.4
مظنه4,951,000
18 گرم1,142,900
ارزش سکه11,154,603
قدیم (بهار)11,250,000
جدید (امامی)11,645,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

اگر این غذاها را نمی خورید بزرگترین دشمن سلامتی خود هستید

همواره وقتی که میخواهید شروع به کاهش وزن کنید اولین کاری که می کنید قطع کردن مصرف برنج و روغن و نان و غذاهایی مانند ماکارونی است.

همواره وقتی که میخواهید شروع به کاهش وزن کنید اولین کاری که می کنید قطع کردن مصرف برنج و روغن و نان و غذاهایی مانند ماکارونی است.

اما می دانید با حذف کامل این غذاها چه آسیبی به خودتان می زنید؟!

ماکارونی :

ماکارونی گندم کاملی است ،و سرشار از اسید فولیک است، برای رشد مو خوب است. اگر از ریزش مو رنج می برید در برنامه غذایی خود حتما از ماکارونی استفاده کنید.

همینطور سرشار از ویتامین آ است، و برای پوست خوب است، و به رشد سلولهای جدید پوستی کمک بسیاری می کند.

پاستا غنی از آهن است ،و می تو اند به بیماری کم خونی در زنان باردار کمک کند. برای افزایش تشکیل سلولهای قرمز خون بسیار خوب است چون مانع کم خونی می شود.

برنج:


سطح سدیم موجود در دانه‌های برنج بسیار اندک است و به همین دلیل برای افرادی که فشار خون بالایی دارند، بسیار مناسب است.

سدیم بیش از اندازه در بدن به منقبض‌شدن رگ‌ها و شریان‌ها، افزایش استرس و فشار بر سیستم قلبی‌عروقی منجر می‌شود که درنهایت، فرد را به فشار خون بالا مبتلا می‌کند.

دانه‌های کامل برنج مثل برنج قهوه‌ای سرشار از فیبر نامحلول هستند که از بدن در برابر انواع مختلف سرطان محافظت می‌کنند.روغن سبوس برنج خواص آنتی‌اکسیدانی دارد و با کاهش سطح کلسترول بدن، به تقویت سیستم قلبی‌عروقی کمک می‌کند.

پس شما با دریافت رژیم‌های اصولی میتوانید این اطمینان را داشته باشید که با خوردن همه غذاها بدون ممنوعیت هم بدنتان را سالم نگه می‌دارید و هم کاهش وزن و کاهش سایز دارید.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد