اونس طلا1782.8
مظنه4,944,000
18 گرم1,141,300
ارزش سکه11,138,832
قدیم (بهار)11,250,000
جدید (امامی)11,630,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

بدترین عادت متولدین هر ماه چیست؟

همه ما عادت های بدی در زندگی داریم اما برخی از این عادت های بد تنها به ماه تولد ما مربوط است و به نوعی ما را ویژه و خاص می کند.

همه ما عادت های بدی در زندگی داریم اما برخی از این عادت های بد تنها به ماه تولد ما مربوط است و به نوعی ما را ویژه و خاص می کند.

فروردین
فروردینی ها افراد مستقلی هستند و دوست دارند که مدام از خود و توانایی هایشان حرف بزنند . آنها منم منم های زیادی دارند که گاهی غیر قابل تحمل است . البته این واقعا اشتباه آنها نیست ، آنها دوست دارند که آنچه در سرشان می گذرد را بیان کنند تا دیگران بشنوند و به وقت اش آنها را به افرادی دیگری انتقال دهند . فروردینی ها دوست دارند که مورد ستایش دیگران قرار گیرند .

اردیبهشت

افرادی که در این ماه به دنیا آمده اند ، افراد تنبل و بی انگیزه ای هستند که دوست دارند مدام روی کاناپه یا تخت شان دراز بکشند و استراحت کنند اردیبهشتی ها همچنین یکی از لجبازترین افراد هستند که حتی دوست ندارند خودشان را تغییر دهند .

خرداد

بدترین عادت خردادی ها این است که نمی توان خیلی روی حرف شان حساب کرد . در واقع آنها غیر قابل پیش بینی هستند . آنها برای کارهایشان برنامه می چینند اما در لحظه و تمام شان را کنسل می کنند . بنابراین خیلی نمی توان به آنها اعتماد کرد.

تیر

تیر

متولدین ماه تیر افراد احساساتی هستند ، به همین دلیل تمام کارهایشان را محتاطانه انجام می دهند ، از خرید لباس گرفته تا شروع کاری جدید . آنها همیشه به فردی در کنارشان احتیاج دارند تا مراقب شان باشد و امنیت کارشان را تضمین کند . آنها این نکته را نادیده می گیرند که بسیار باهوشند و می توانند به تنهایی نیز تصمیم بگیرند ، فقط کافی است کمی اعتماد به نفس خود را بالا ببرند .

مرداد

مردادی ها شخصیت قدرتمندی دارند و مدام نظراتی که در سر دارند را با دیگران به اشتراک می گذارند ، اما بدترین عادت شان جلب توجه است . به عنوان مثال آنها صدای بلند در مکان های عمومی مانند رستوران یا کتابخانه می خندند که اصلا خوشایند نیست .شهریور

آنها کمالگرا هستند . متولدین این ماه دوست دارند که کامل ترین باشند . اگر کاری را آغاز کنند ، تمام تلاش شان را می کنند تا آن را به بهترین نحو ممکن به اتمام رسانند ، به همین دلیل مدام با دوستان و خانواده یا حتی شریک زندگی شان درگیری دارند . این افراد دیگران را به دلیل بی توجهی سرزنش می کنند . در یک جمله شهریوری ها افراد پرتوقعی هستند .

مهر

همانطور که از نامش پیداست ، مهری ها افراد با مهر و محبتی هستند ، اگر چه گاهی بداخلاق می شوند . از عادات بد آنها می توان به روابط اجتماعی بیش از حدشان اشاره کرد . آنها به هر جایی که قدم می گذارند ، دوستان جدیدی پیدا می کنند و حتی با افرادی که اصلا نمی شناسند ، سر صحبت را باز می کنند . بدتر از آن تمام روز را در مورد زندگی دوستان شان صحبت خواهد کرد که اصلا برای دیگران جذاب نیست .

آبان

آبانی ها افراد رکی هستند . اگر در جمع کسی اشتباهی را مرتکب شود برای اصلاح آن درنگ نمی کنند . اگر چه آنها بی ادب نیستند اما نمی توانند اشتباهات دیگران را بپذیرند . پس موقع صحبت کردن با یک آبانی ، مراقب باشید

آذر

متولدین آذر را می توان فیلسوف نامید . آنها دوست دارند که مدام از ذهن شان کار بکشند و در فضاهای مختلف کشف و اکتشاف کنند . آذری ها از بحث کردن لذت می برند ، به همین شاید که از همنشینی زیاد با آنها لذت کافی نبرید.

شخصیت

دی

از آنجا که متولدین ماه دی افراد با دانشی هستند ، مدام دیگران را به دلیل کمبود اطلاعات سرزنش می کنند . این افراد از نظر دیگران افراد بی ادبی هستند که فقط خودشان را می بینند . در بحث های گروهی ، اگر حرف شان را متوجه نشوید یا آنطور که آنها انتظار دارند رفتار نکنید عصبانیت آنها را بر خواهید انگیخت .

بهمن

بهمنی ها افراد منحصر بفردی هستند اما از آنجا که هر کسی کامل نیست ، آنها نیز رفتارهای بد خود را دارند . شاید بتوان گفت که بدترین عادت آنها این است که نمی توانند از دنیای . خود بیرون آیند . آنها به شدت خیالپردازند به و دنیای واقعی توجه زیادی نمی کنند و همین موضوع موجب و عصابيت اطرافیان شان می نباتات حدی شود .

اسفند

اسفندی ها یکی از صادق ترین ، . خاکی ترین و مورد اعتمادترین افراد می باشند . آنها در پیدا کردن دوست مهارت بالایی دارند اما اشکال آنها این است که نمی توانند زمان شان را به خوبی برنامه ریزی کنند . به بیان دیگر آنها همیشه زمان کم می آورند . اگر با اسفند ماهی ها قرار ملاقات دارید ، مطمئن باشید که دیر به سر قرار می رسند

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد