اونس طلا1779.8
مظنه4,947,000
18 گرم1,142,000
ارزش سکه11,145,591
قدیم (بهار)11,250,000
جدید (امامی)11,630,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

اگر فردی این عادت ها را داشته باشد همسفر بدی است

سفر یکی از لذت بخش ترین کار ها است که همه افراد از آن لذت می برند. اما چیزی وجود دارد که می تواند این تجربه لذت بخش را خراب کند و آن یک همسفر بد است.

سفر یکی از لذت بخش ترین کار ها است که همه افراد از آن لذت می برند. اما چیزی وجود دارد که می تواند این تجربه لذت بخش را خراب کند و آن یک همسفر بد است.

در ادامه ما عادت هایی را به شما خواهیم گفت که باعث می شود هرکسی هم سفر بدی باشد پس اگر احساس می کنید برخی از این عادت ها را درون خود دارید به سرعت آن را برطرف کنید.

1. صحبت کردن درباره شهر ها و کشور هایی که به آن سفر کرده اید. مفهوم سفر درباره کنجکاوی و تواضع است و در آن تکیر و خود بزرگ بینی جایی ندارد در نتیجه از پز دادن درباره جاهایی که رفته اید خودداری کنید.

2. سلفی گرفتن دائم در طول سفر. برخی افراد عادت دارند که در طول سفر دائما در حال سلفی گرفتن باشند و این کار می تواند برای دیگران بسیار آزاردهنده باشد پس اگر شما نیز عادت به این کار دارید آن را کاهش دهید.

سلفی

3. حاضر شدن در فرودگاه با لباس راحتی. مطمعنا برای هیچ کسی خوشایند نیست که شخصی را با لباس خواب یا لباس راحتی در فرودگاه ببیند پس اگر چنین عادتی دارید آن را کنار بگذارید.

4. همه چیز را با خانه مقایسه نکنید. بسیاری از افراد پس از دیدن کردن از مکان های شگفت انگیز معتقدند که مشایبهشان را در خانه نیز داشته اند. به جای اینکار تلاش کنید تا افق دید خود را افزایش دهید.

5. خودداری از خوردن غذای محلی. همه ما می دانیم که ماکارونی غذای خوشمزه ای است اما وقتی به شهر یا کشور دیگری سفر می کنید تلاش کنید تا غذای محلی آنجا را مصرف کنید.6. خارج نشدن از هتل. برخی افراد انتهای مسافرت را اقامت در هتل تصور می کنند و از آنجا خارج نمی شوند. با توجه به اینکه هدف مسافرت گشت گذار است این کار می تواند برای دیگر همسفران بسیار آزار دهنده باشد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد