سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1854.4
مظنه4,540,000
18 گرم1,048,000
ارزش سکه10,228,620
قدیم (بهار)10,300,000
جدید (امامی)10,450,000
نیم5,800,000
ربع3,800,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

دلایل افزایش قیمت سکه‌های تمام طرح جدید

رییس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر استان تهران گفت: بورسی شدن و افزایش تقاضای خرید سکه طرح جدید و کاهش حجم سکه طرح قدیم از دلایل افزایش قیمت سکه طرح جدید نسبت به قدیم است.


احمد وفادار اظهار کرد: بورسی شدن سکه طرح جدید باعث یکسان شدن قیمت سکه‌های طرح جدید و قدیم شد که البته طرح درست و کارشناسی شده‌ای نبود و بانک مرکزی هم با پیش فروش سکه به مبارزه با این طرح پرداخت.

وی درباره دلایل درست نبودن عرضه سکه طرح جدید در بورس کالا گفت: بورسی شدن سکه طرح جدید فرصت خوبی را برای سودجویان فراهم کرده بود.

رییس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر استان تهران گفت: قیمت سکه طرح جدید با کم شدن حجم سکه طرح قدیم و افزایش حجم تقاضا برای خرید سکه طرح جدید که به وسیله بورسی شدن با قیمت سکه طرح قدیم برابر شده بود افزایش یافت.

وفادار گفت: در حال حاضر در برخی موارد قیمت سکه تمام طرح جدید 10 تا 20 هزار تومان از قیمت سکه تمام طرح قدیم بیشتر است.

وی در پایان از برگزاری جلسه‌ مجدد با رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران خبر داد و گفت: بنده با رای کامل (هفت رای) تا پایان دوره فعلی رییس هستم و برای دور آینده نیز نامزد خواهم شد.

این در حالی است که وی پیش از این اعلام کرده بود که در دوره آینده در انتخابات ریاست اتحادیه طلا و جواهر شرکت نخواهد کرد و میلی برای ادامه فعالیت ندارد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا