اونس طلا1751.2
مظنه4,943,000
18 گرم1,141,000
ارزش سکه11,136,579
قدیم (بهار)11,400,000
جدید (امامی)11,740,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

آخرین وضعیت بازار ملک در شمال/خرید ویلا چقدر پول می‌خواهد؟

بررسی بازار مسکن در شمال کشور حاکی از آن است که برای خرید ویلاهایی با متراژ بالا در مناطق رشت، مازندران، بابلسر، نور و ساری باید بیش از یک میلیارد تومان هزینه کرد.

به گزارش سایت طلا ، در سال های اخیر نه تنها قیمت ها در بازار مسکن تهران به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است بلکه میانگین قیمت ویلا خصوصا در شمال کشور رشد خیره کننده ای را به ثبت رسانده است.

افزایش میانگین قیمتی در ویلاهای شمال کشور در حالی اتفاق می افتد که تقاضا برای خرید ویلا در این مناطق در نسبت با سال های گذشته کاهش چشمگیری داشته است و پایتخت نشینان تمایل بیشتری برای رهن و اجاره ویلا در مناطق شمالی کشور پیدا کرده اند.

با این وجو میانگین قیمت رهن و اجاره مسکن نیز در این مناطق پایین نیست و در حال حاضر رهن یک ویلا ۱۱۰ متری در منطقه رشت ۸۰ میلیون تومان پیش پرداخت و ماهی ۳ میلیون تومان اجاره می خواهد و رهن کامل این خانه های ویلایی نیز نزدیک به ۱۱۰ میلیون تومان هزینه می برد.

در جدول زیر هزینه رهن برخی از خانه های ویلایی در شهرهای شمالی کشور آورده شده است:

بررسی های میدانی صورت گرفته حاکی از آن است که میانگین قیمت ویلاهای نوساز در شهرهای شمالی کشور از متری ۵ تا ۳۰ میلیون تومان متغییر است و این میانگین قیمتی وابسته به امکاناتی که دارند تغییر می کند؛ در حال حاضر یک ویلا ۳۶۰ متری نوساز در منطقه صفائیه متری ۱۹ میلیون تومان قیمت خورده است و یک ویلا ۳۵۰ متری در آمل نیز ۲ میلیارد تومان قیمت خورده است.

قیمت روز ویلاهای نوساز در جدول زیر آمده است:خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد