اونس طلا1751.2
مظنه4,930,000
18 گرم1,138,000
ارزش سکه11,107,290
قدیم (بهار)11,400,000
جدید (امامی)11,705,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

این نشانه ها به شما می گویند که روحتان بیمار شده است

برخی نشانه های ساده در روزمره که به سادگی از کنار آن ها عبور می کنید ناشی از بیمار شدن روح شما هستند.

این نشانه ها به شما می گویند که روحتان بیمار شده است

برخی نشانه های ساده در روزمره که به سادگی از کنار آن ها عبور می کنید ناشی از بیمار شدن روح شما هستند.

جدی گرفتن این نشانه ها به شما کمک می کند تا هرچه سریع تر مشکلات و بیماری روحی خود را پیدا کنید و آن را درمان کنید.

1. پس از استراحت کامل شبانه، خسته هستید: در حقیقت بیدار شدن و بیرون آمدن از تخت، صبح ها برای شما سخت است، حتی اگر مقدار مناسبی خوابیده باشید، این می تواند اولین علامت باشد، در این حالت شما از نظر جسمی بهبود یافته اید اما روح شما با خواب به سختی بازیابی و ترمیم می شود.

تنهایی

2۔ خیال بافی و فرار از واقعیت: در این شرایط اغلب درباره گذشته فکر می کنید و نسبت به آینده وحشت دارید، نکته اصلی این است که شما لحظه ای را که در آن زندگی می کنید دوست ندارید و سعی می کنید که خودتان را از هر گونه واقعیت ممکن دور کند.

3. تغییر و توقف ناگهانی در احساسات: چقدر عصبانی می شوید؟ چه چیزهای کوچک و بزرگی شما را اذیت می کند؟ اگر خلق و خوی تان مدام تغییر می کند، ممکن است نشانه ای از روح خسته باشد، با این نوسانات عاطفی، زندگی سخت تر می شود و این باعث می شود که شما بیشتر به درک و همراهی دیگران نیاز داشته باشید.

سلامت روحی

4. تظاهر به خوب بودن یا احساس خوب: فکر نکنید که اگر درد خودتان را پنهان کنید و تظاهر به خوب بودن داشته باشید یک راه حل برای مشکل شما خواهد بود، در حالی که همه چیز در درون شما شکسته شده است، شما تلاش می کنید که لبخند بزنید و توهم شادی ایجاد کنید، اما در واقع روح خسته است و قدرت وانمود کردن این که همه چیز خوب است را ندارد.

5. تمایل به پنهان کاری از دیگران: شما ممکن است بخواهید در گوشه ای بنشینید و خودتان را از همه پنهان کنید یا حتی غیر قابل تشخیص باشید و بخاطر ارتباطات ناخواسته تحت فشار قرار می گیرید.

حرف زدن6. منفی فکر کردن اگر شما چیزهای دلپذیر و خوشایند را متوجه نمی شوید، حوادث خنده دار را به یاد نمی آورید و سعی نمی کنید که لحظات شادی را ایجاد کنید، ممکن است روح تان در حال رنج بردن از خستگی باشد، شما روح تان را با انرژی مثبت شارژ نمی کنید و برعکس آن را هدر می دهید و باعث می شوید که لحظات ناخوشایند دوباره تکرار شوند.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد