اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

پیش بینی مهم بیت کوین در روزهای آینده

بازار بیت کوین پس از 4 یا 5 روزمنفی بودن از شب گذشته روند صعودی به خود گرفته و قیمت این رمز ارز بیش از 5 هزار دلار رشد کرده است.

به گزارش سایت طلا،بازار بیت کوین پس از 4 یا 5 روزمنفی بودن از شب گذشته روند صعودی به خود گرفته و قیمت این رمز ارز بیش از 5 هزار دلار رشد کرده است، اما مردم نباید گول این رشد یک شبه را بخورند.

در حالی که عصر دیروز قیمت بیت کوین رقم 28 هزار و 825 دلار را هم دید و هرچه طی سال جاری رشد کرده بود را از دست داد.

بر اساس تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین توانسته دوباره حمایت 31 هزار و 300 دلاری را به دست آورد، اما باید توجه داشت روند قیمت بیت کوین به احتمال زیاد همچنان نزولی است.

در حال حاضر نزدیک‌ترین قیمت سطح مقاومتی در برابر بیت کوین محدوده 35 هزار و 70 تا 36 هزار و 536 دلار است. بر اساس تحلیل تکنیکال ممکن است بر اثر موج کنونی قیمت کنونی به 23 هزار و 577 دلار هم سقوط کند.

البته هنوز در کوتاه مدت قیمت بیت کوین رقم 35 و یا احتمالا 36 هزار و 500 دلار را خواهد دید.

فروش گسترده در بازار ارزهای دیجیتالی

به گزارش سایت طلا،ارزهای رمزپایه اصلی صبح روز پنجشنبه با کاهش قیمت روبرو شدند، زیرا تحت فشار فروش ناشی از اقدامات نظارتی در چین همچنان قرار دارند.

بیت کوین با افت 2.7 درصدی ، 32هزار و 974 دلار (23هزار و 620 پوند) معامله شد. اتریوم دومین رمزنگاری بزرگترین سقف بازار منفی 3.5٪ افت کرد و در هزار و 929 دلار معامله شد.

طی چند روز گذشته ، اقدام در چین باعث فروش گسترده از سوی سرمایه گذاران شده بود: بانک خلق چین Alipay و دیگر موسسات بزرگ را تشویق کرد تا تجارت ارزهای رمزنگاری شده را کنترل کنند، در حالی که این کشور از جمله استان سیچوان جنوب غربی را صنعت استخراج بیت کوین را به بزرگترین تولید بیت کوین خود گسترش داد.

گفته می شود تقریباً 60٪ از کل استخراج جهانی بیت کوین در چین انجام می شود و بیش از 90٪ از ظرفیت استخراج بیت کوین در این کشور در حال بسته شدن است.نعیم اسلم ، تحلیلگر ارشد بازار در Ava Trade.گفت: در نتیجه افزایش سرکوب ها در سراسر جهان ، ارزهای دیجیتال را مورد بررسی قرار داد. به ویژه چین ، پیشرو در افزایش شدید کنترل ها بوده است ، و باعث شده بیت کوین برای پس گرفتن اوج های قبلی خود دست و پنجه نرم کند.

بیت کوین که در ماه آوریل (اردیبهشت) با بیش از 63هزار دلار معامله می شد ، در اوایل این هفته به زیر 30هزار دلار رسیده بود و تمام سودهای خود را از سال 2021 از بین برد.

اسلم با بیان اینکه کاهش قیمت فرصتی برای سرمایه گذاری با تخفیف است ، گفت: همه چیز بد نیست ، زیرا سرمایه گذاران نهادی همچنان به ارزهای رمزپایه علاقه مند هستند و در حال توسعه راه حل هایی هستند که به سرمایه گذاران آنها امکان تجارت با ارزهای دیجیتال را نیز می دهد.

گزارش اخیر CNBC همچنین اشاره کرده است که با توجه به محدودیت های چین ، تعداد بیشتری از استخراج کنندگان بیت کوین که آفلاین هستند ، سهم سایر استخراج کنندگان از شبکه افزایش می یابد و استخراج آن به طور بالقوه سودآورتر خواهد بود.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد