اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

به این دلیل باید از موهای روی برس خود در گلدان قرار دهید

گیاهان ظاهری مد روز ، زنده و زیبا به خانه شما می بخشند ،با این کار گیاهان خود را زنده نگه می دارید.

با این کار تضمین می کنید گیاهان خود را زنده نگه دارید

گیاهان ظاهری مد روز ، زنده و زیبا به خانه شما می بخشند. اما باید مراقب گل های خود باشیم . آیا شما در خشک کردن گیاهان بهتر از زنده نگه داشتن آنها هستید؟ پس وقت آن است که یک ترفند جدید اعمال کنیم. برس موی خود را بردارید - بله ، درست خواندید - و سپس موها را به گیاهان خود اضافه کنید. باور کنید یا نکنید ، آن موهای جدا شده از برس، گیاهتان را زنده نگه می دارد.


تقویت کننده

همواره زنده و سرحال نگه داشتن گیاهان دشوار است.آبیاری منظم گیاهان و قرار دادن آنها در جای مناسب شروع خوبی است. اما ، متأسفانه ، به اینجا تمام نمی شود. باید اطمینان حاصل کنید که گیاه شما مقدار زیادی مواد مغذی دیگر دریافت می کند. می توانید گیاه خود را با مقداری تقویت کننده تأمین کنید.

یک دسته مو

من مطمئن هستم که شما از دیدن دسته بزرگ مو روی برستان متعجب شده اید و احتمال دارد ، این دسته را به سطل آشغال بیندازید. انجامش نده! موی برس شما شگردی برای زنده نگه داشتن گیاهان خانگی است.

کود کشاورزی

موهای برس شما به عنوان یک کود طبیعی برای همه گیاهانتان عمل می کند. دلیل آن این است که مو حاوی نیتروژن است و این همان چیزی است که گیاهان برای زنده ماندن به آن نیاز دارند. در واقع ، موها حتی از کود نیز بهتر عمل می کنند. شما احتمالاً چنین انتظاری را نداشتید.


صبرانتظار نداشته باشيد كه اين پروسه کود دهی ،به سرعت اتفاق بيفتد. دقیقا چکار باید کرد؟ خاک گلدان را سوراخ کنید و سپس دسته های مو را از روی برس مو برداشته و بکارید. اطمینان حاصل کنید که اخیراً موهای شما رنگ نشده است ،شما این مواد شیمیایی را در گیاهان خود نمی خواهید.از آن ببعد، باید برای این روند صبور باشید زیرا حدود دو سال طول می کشد تا موها کاملاً تجزیه شوند. فقط در این صورت است که مواد فعال آزاد می شوند. صبر چیز خوبی است ، درست است؟

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد