اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

هیوندا النترا جدید با ظاهری متفاوت

به نظر می‌رسد که این خودروساز کره‌ای قصد دارد با انتشار دو تصویر جدید ما را برای اولین بار الانترا N آشنا سازد.

به گزارش موبوایران، اواخر سپتامبر سال گذشته بود که هیوندای برای اولین بار تحقیق و توسعه بر روی یک مدل جدید خودروی Elantra N را تأیید کرد و کمی از طراحی خارجی این سدان را با یک نمونه اولیه استتار شده نشان داد. چند هفته بعد، سازنده کره جنوبی دسته دیگری از تصاویر پیش نمایش را با ششمین عضو خانواده هیوندای N به اشتراک گذاشت و اکنون، دو عکس جدید و البته نچندان واضح تیزرنگاری بدان افزوده شده که نشان می‌دهد این خودرو به زودی و به احتمال زیاد در سال ۲۰۲۲ عرضه شود.

Hyundai  Elantra N

پس از چند ماه شایعات مختلف و تصاویر جاسوسی، سرانجام به نظر می‌رسد که این خودروساز کره‌ای قصد دارد با انتشار دو تصویر جدید که نمونه اولیه سدان اسپرت جدید را نشان می‌دهد، ما را برای اولین بار الانترا N آشنا سازد. البته از این دو تصویر جدید چیز‌های زیادی دیده نمی‌شود، با این حال از همین تصاویر نامشخص می‌تواند جزئیاتی را مشاهده کرد که می‌تواند ما را با کلیت طراحی این خودرو آشنا سازد.

در واضح‌ترین تصویر منتشر شده از سدان جدید Elantra N، ابتدا یک اگزوز گرد بزرگ در گوشه پایین سپر دیده می‌شود که به احتمال زیاد نمونه مشابه دیگری در گوشه دیگر سپر هم دارد. درواقع این طرحی است که در مدل‌های اخیر هیوندای دیده شده و ما نیز قبلا در تصاویر جاسوسی همین خودرو مشاهده کرده بودیم. علاوه بر این، یک اسپویلر کوچک نیز به درب صندوق عقب متصل است که مطابق با نوار LED است که چراغ‌های عقب را در پشت متصل می‌کند.

Hyundai  Elantra N

تصویر تیزرنگار دوم، طرح دانه برفی چرخ‌ها را با پوشش برش الماس و جزئیات مشکی براق نشان می‌دهد. این آلیاژ‌ها با لاستیک‌های Michelin Pilot Sport 4S پوشانده شده و سیستم ترمز عملکردی را با کولیس‌های قرمز رنگ با مارک Hyundai N مخفی می‌کنند. همچنین قابل توجه است که لهجه‌های قرمز روی سپر جلو و دامن‌های کناری وجود دارد، جایی که آرم N نیز قابل مشاهده است.تیل وارتنبرگ، معاون برند Hyundai N در خصوص خودروی جدید النترا می‌گوید: «ما خودروی جدید را به عنوان یک اتوموبیل اسپرت با قابلیت رانندگی پویا و سبک که مورد علاقه بسیاری از کاربران است، طراحی کرده ایم. من نمی‌توانم صبر کنم تا از Elantra N رونمایی کنم که یک ترکیب برجسته در سری مارک‌های N است. منتظر اولین نمایش جهانی دیجیتال این خودرو باشید.» همانطور که از سخنان یکی از روسای بخش هیوندای N مشاهده می‌کنید، در این مرحله هیچ تاریخ دقیقی برای معرفی خودروی جدید اعلام نشده است. با این حال، هیوندای قول داده است که در «هفته‌های آینده» اطلاعات بیشتری در مورد Elantra N جدید ارائه دهد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد