اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

تقاضا برای خرید سکه افزایش یافت/پیش بینی مهم قیمت طلا و سکه فردا 27 خرداد 1400

امروز بر خلاف کاهش اونس جهانی قیمت ارز در بازار داخلی افزایش یافت.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا گفت: امروز قیمت دلار مجددا با کمی افزایش قیمت روبه رو شد و در حدود 120 تومان نسبت به روز گذشته گرانتر شد در حالیکه قیمت اونس جهانی با کاهش قیمت همراه گردید.

وی گفت امروز بر خلاف روزهای گذشته تقاضا برای خرید سکه طرح جدید در بازار بالا رفت به همین علت حباب سکه افزایش پیدا کرد و در مجموع سکه به دلیل افزایش تقاضا با افزایش حباب و قیمت روبه رو گردید.


محمد کشتی آرای بیان کرد در حال حاضر جو بازار تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری می باشد اما امروز داد و ستد در بازار نسبت به روز های گذشته بهتر گردید.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت :عده ای معتقدند قیمت سکه بعد از انتخابات گران خواهد شد به همین خاطر امروز سطح معاملات و تقاضا برای خرید با افزایش روبه رو گردید در حالیکه اونس جهانی حدود 6 دلار کاهش یافته اما قیمت ارز در بازار داخلی با افزایش قیمت روبه رو شد و همین دو عامل باعث شد که حباب سکه افزایش پیدا کند و به 230 هزار تومان رسید.

بازار طلا
محمد کشتی آرای بیان کرد قیمت طلا به کاندیداهای ریاست جمهوری بستگی ندارد بلکه بیشتر به سیاست اقتصادی کاندیداهای که وجود دارند بستگی دارد و انصراف این دو کاندیدا تاثیری بر روی قیمت و بازار طلا نداشته است.


وی اعلام کرد روزهای پنجشنبه شاخص‌های اقتصادی آمریکا اعلام می شود بنابراین امکان تغییرات بر روی اونس جهانی در این روزها وجود دارد ، در بازار داخلی نیز در روزهای پایانی هفته با توجه به تعطیلی نصفه روزه واحدهای صنفی قیمت ارز روند افزایشی می یابد به همین علت فردا به نظر نمی‌رسد قیمتها در مقایسه با امروز روند کاهشی داشته باشد و امکان افزایش جزیی بر روی قیمت سکه و طلا برای فردا پیش بینی می‌گردد.

قیمت سکه

قیمت طلا و سکه26 خرداد 1400
کشتی آرای قیمت سکه طرح قدیم 10 میلیون 600هزار تومان و قیمت سکه طرح جدید را 10 میلیون 850 هزار تومان اعلام کرد.
نیم سکه در معاملات امروز 5 میلیون و 850 هزار تومان و ربع سکه 3 میلیون 750 هزار تومان داد و ستد می شود.
وی سکه های یک گرمی را بدون تغییر 2 میلیون 300 هزار تومان تعیین کرد.
امروز یک مثقال طلا 4 میلیون 675 هزار تومان و یک گرم طلای 18 عیار به یک میلیون 79500 هزار تومان رسید.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد