اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

گران ترین خانه ها در جهان را ببینید

خانه ها عموما به عنوان یکی از گران ترین دارایی ها به شمار می روند اما با این وجود خانه هایی در سراسر جهان وجود دارند که حتی نمی توانید تصور خریدشان را نیز داشته باشید.

گران ترین خانه ها در جهان را ببینید


خانه ها عموما به عنوان یکی از گران ترین دارایی ها به شمار می روند اما با این وجود خانه هایی در سراسر جهان وجود دارند که حتی نمی توانید تصور خریدشان را نیز داشته باشید.

ما در سایت طلا قصد داریم 5 خانه گران قیمت را به شما معرفی کنیم که همگی آنها بیش از 200 میلیون دلار قیمت دارند. اگر قیمت دلار را 24 هزار تومان در نظر بگیریم شما باید برای خرید این خانه ها حداقل 4,800,000,000,000 تومان پول لازم دارید.

5. Mesa Vista Ranch، تگزاس، ابالات متحده آمریکا

این عمارت که شامل خانه، مزرعه، مراتعی برای شکار بلدرچین، یک کلیسای کوچک و... است در ایالات تگزاس آمریکا واقع شده و قیمت ان 220 میلیون دلار است. مالک پیشین این خانه یکی از سرمایه داران صنعت نفت آمریکا بود که در سال گذشته درگذشت.

4. راه جزیره، هنگ کنگ، چین

این خانه ویلایی که در راه جزیره هنگ کنگ واقع شده است نسبت به مساحت خود یکی از گران قیمت ترین خانه های جهان بوده و 230 میلیون دلار قیمت دارد. این خانه 4 اتاق خواب و یک تراس بزرگ و با منظره فوق العاده زیبا دارد که هرکسی آرزوی زندگی در آنجا را خواهد داشت.

3. Colorado West Creek Ranch، ایالات متحده آمریکااین خانه را می توان بزرگترین خانه در میان این پنج خانه دانست که امکاناتی نظیر 8 حمام و سرویس بهداشتی، سالن بدنسازی خانگی، سالن سینما، شش شومینه و.. را در خود جای داده است. برچسب قیمتی این ملک عظیم 279 میلیون دلار است.

2. Palais Bulles، فرانسه

این عمارت که با نام کاخ حبابی نیز شناخته می شود در نزدیکی شهر کن فرانسه قرار دارد. این عمارت توسط معمار مجارستانی آنتی لوواگ طراحی شده و بین سال های 1975 تا 1989 دلار ساخته شده است. این عمارت چشم انداز رو به دریا داشته و از جمله امکانات آن می توان تئاتر در فضای باز دانست. این خانه هم اکنون به مدت 4 سال است که در بازار قرار گرفته و برچسب قیمتی 390 میلیون دلاری به همراه دارد.

1. The One، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا

گران ترین خانه جهان با قیمت 500 میلیون دلار در ایالت کالیفرنیا آمریکا قرار دارد. این خانه دارای 5 استخر، یک کلاب، سالن بولینگ و موارد بسیار تفریحی دیگری است که شما با پرداخت 500 میلیون دلار صاحب آن خواهید شد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد