سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1471.3
مظنه1,810,500
18 گرم417,900
ارزش سکه4,079,057
قدیم (بهار)4,080,000
جدید (امامی)4,115,000
نیم2,170,000
ربع1,370,000

توافق وزرای دارایی اروپا برای تشکیل اتحادیه بانکی مشترک

سایت طلا : وزرای دارایی اروپا روز پنج شنبه اعلام کردند به توافق نهایی در خصوص تشکیل اتحادیه بانکی اروپا با هدف نظارت بر عملکرد بانکهای اروپایی دست یافته اند .

اخبار جدیدتر و مرتبط با این خبر را مشاهده نمایید:

به گزارش سایت طلا به نقل از سی ان ان، توافق بر سر تشکیل اتحادیه بانکی مشترک اروپا تازه ترین تلاش مقامهای اروپایی برای مقابله با بحران مالی و بدهی منطقه یورو به شمار می رود .

بر اساس این گزارش، بانک مرکزی اروپا مسئولیت اصلی نظارت بر فعالیت بانکهای اروپایی را بر عهده خواهد داشت .بر اساس توافق وزرای دارایی اروپا بانک مرکزی اروپا این اختیار را خواهد داشت تا بانکهای مشکل دار منطقه یورو را مجبور به افزایش سرمایه و دارایی کند .

مایکل بارنیر کمیسر امور داخلی اتحادیه اروپا تاکید کرد: تشکیل یک نهاد نظارتی برای نظارت بر فعالیت بانکهای اروپایی یک گام موثر برای مقابله با بحران مالی و جلوگیری از تکرار وقوع این گونه بحران ها در آینده خواهد بود .

به گزارش سایت طلا به نقل از این پایگاه خبری، قرار است فعالیت اتحادیه بانکی اروپا رسما از مارس 2014 میلادی آغاز شود . اجرایی شدن این طرح بستگی به تصویب نهایی پارلمان اروپا دارد .

در ماههای اخیر اختلاف نظرهای زیادی بر سر جزییات فعالیت و اختیارات اتحادیه بانکی اروپا وجود داشته است ولی با نهایی شدن این توافق آلمان نیز از تشکیل اتحادیه بانکی اروپا حمایت کرده است .

آنجلا مرکل صدر اعظم آلمان ضمن استقبال از توافق وزرای دارایی منطقه یورو برای تشکیل اتحادیه بانکی اروپا تاکید کرد خواسته های آلمان برای تشکیل اتحادیه بانکی اروپا لحاظ شده است . آلمان با نظارت اتحادیه بانکی اروپا بر کلیه بانکهای فعال در منطقه یورو مخالف است ./م

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

پر بحث ترین خبرها
اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا