اونس طلا1751.4
مظنه4,959,000
18 گرم1,144,700
ارزش سکه11,172,627
قدیم (بهار)11,350,000
جدید (امامی)11,720,000
نیم5,950,000
ربع3,500,000
 

دست داشتن انگلیس در تعرض به کنسولگری ایران در کربلا

حزب‌الله عراق در بیانیه‌ای با اشاره به تعرض اخیر به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا اعلام کرد که این توطئه ها در سفارت‌های انگلیس در بغداد و بیروت طراحی می‌شوند.

به گزارش سایت طلا به نقل از شبکه العهد، دفتر سیاسی جنبش حزب الله عراق در بیانیه ای در رابطه با تعرض اخیر به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا با تاکید بر اینکه نیروهای شر و تخریب با تحریک گروه های فریب خورده و منحرف بارها تلاش کردند که امنیت و ثبات عراق را بر هم بزنند اعلام کرد: اتفاقات اخیر کربلا نتیجه تسویه حساب‌ها میان گروه‌های توطئه‌گر و گروه‌های دیگری است که جوانان عراقی را به کام مرگ می کشانند.

در بخشی از این بیانیه با اشاره به حمله به دفاتر هیات های حج و زیارت ایران و آتش زدن پرچمی که لفظ جلاله روی آن قرار دارد تاکید شده است که این اقدامات گروههایی که پشت این اقدامات قرار دارند را رسوا می کند.

در ادامه این بیانیه همچنین آمده است : دشمنان گمان نکنند که ما در غفلت هستیم و حقایق را برای ملت عزیزمان برملا خواهیم کرد. این توطئه ها در اقدامی مداخله جویانه و آشکار در سفارتخانه های انگلیس در بغداد و بیروت طراحی می شوند و این کشور استعماری و پست و تمام نیروهای بین المللی، منطقه ای ومحلی ناچار به پرداختن بهای این توطئه ها هستند.

بر اساس این گزارش، اخیرا برخی شهروندان عراقی در اعتراض به ترور یک فعال مدنی به نام ایهاب جواد الوزنی در مقابل کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا تجمع کردند و اطراف کنسولگری را آتش زدند.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد