اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

قیمت محصولات زامیاد اعلام شد/رشد 15 تا 37 میلیون تومانی !

قیمت محصولات شرکت زامیاد، زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا 15 تا 37 میلیون تومان افزایش یافت.

طبق اعلام شرکت زامیاد، زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا، قیمت محصولات سبک این شرکت 15 تا 37 میلیون تومان افزایش یافت.

این افزایش قیمت در حالی چند روز پس از مصوبه جدید شورای رقابت برای افزایش 8.9 درصدی تولیدات سایپا صورت گرفته که شورای رقابت در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: مصوبه این شورا برای افزایش قیمت خودرو به هیچ وجه شامل خودروهای غیرسواری از جمله زامیاد نمی‌شود.

شورای رقابت: مصوبه افزایش قیمت شامل زامیاد نمی شود

این در حالی است که شورای رقابت در اطلاعیه ای اعلام کرد: «این شورا دستورالعمل چگونگی تعیین قیمت را فقط برای خودروهای پُرتیراژ سواری مصوب کرده است و به هیچ وجه خودروهای غیرسواری از جمله زامیاد را شامل نمی‌شود.

بدیهی است برنامه‌ریزی در زمینه تشویق به سرمایه‌گذاری برای تولید خودرو، توزیع آن و دیگر مسائل مربوط به خودرو در حیطه وظایف وزارت صنعت، معدن و تجارت است.»

بر اساس آخرین مصوبه شورای رقابت، قیمت محصولات ایران‌ خودرو به‌طور متوسط ۸.۲ درصد و قیمت تولیدات سایپا به‌ طور میانگین ۸.۹ درصد افزایش یافت.

طبق مصوبه این شورا، افزایش قیمت تولیدات ایران خودرو و سایپا بر اساس تورم بخشی یک‌ ساله اعلام شده توسط بانک مرکزی و پس از کسر تورم‌های اعمال شده قبلی در سه ماهه نخست و دوم سال ۱۳۹۹ و پس از اعمال متغیرهای کیفیت و بهره‌وری محاسبه شده است.

این افزایش قیمت، برای همه خودروهای مشمول دستورالعمل قیمت‌گذاری شورای رقابت تا پایان شهریور ۱۴۰۰ اعمال و اجرا می‌شود.خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد