اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

روند کاهشی قیمت طلا و سکه متوقف شد/طلا ارزان می‌شود؟

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر از توقف روند نزولی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه طی روز جاری خبر داد و به بیان وضعیت قیمتی بازار طلا در روزهای آینده پرداخت.

به گزارش سایت طلا،محمد کشتی‌آرای درباره وضعیت بازار طلا و سکه در نخستین روز بعد از تعطیلات کرونایی، اظهار داشت: داد و ستدها درحالی بعد از چند هفته تعطیلی، شروع شده که روال معاملات عادی است و تقاضای اضافی در بازار نداریم.

وی درباره اینکه آیا مردم امروز بیشتر خریدار بوده‌اند یا فروشنده؟ گفت: مردم فعلا دست نگه داشته اند تا ببینند وضعیت به چه شکلی می شود. خیلی ها نگران سرمایه هایشان هستند و ترس از کاهش بیشتر دارند ولی خیلی ها هم امروز دست نگه داشته اند. اما به طور کلی روال طبیعی است و شوک قیمتی نداریم.

این فعال در بازار طلا و جواهر درباره قیمت‌های امروز طلا و سکه هم گفت: درحالی که تا روز چهارشنبه به دلیل کاهش قیمت ارز،‌قیمت ها در بازار طلا و سکه نیز کاهشی بود از دیروز و با افزایش قیمت جهانی طلا، روند کاهشی قیمت طلا و سکه متوقف شده است.

بازار طلا

وی با بیان اینکه قیمت‌ طلا و سکه نسبت به روز چهارشنبه با افزایش همراه شده است،‌ تصریح کرد: قیمت های امروز در بازار طلا و سکه با توجه به قیمت ارز و قیمت اونس طلا، منطقی است؛ البته قیمت سکه از 9 میلیون و 280 هزار تومان روز چهارشنبه به 9 میلیون و 500 هزار تومان در روز جاری رسیده است.

نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر ضمن اشاره به افزایش 61 دلاری اونس طلا نسبت به هفته قبل درباره پیش بینی قیمت‌ها در روزهای آینده گفت: در روزهای آتی با توجه به روند مذاکرات وین، احتمالا کاهش قیمت ارز خواهیم داشت که در بازار طلا هم تأثیرگذار است ولی میل به افزایش نداریم.

به گفته وی، هم اکنون هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم 928 هزار تومان، هر مثقال طلا 4 میلیون و 20 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 9 میلیون و 500 هزار تومان وقیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز 9 میلیون و 350 هزار تومان است.همچنین قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 5 میلیون و 200 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 3 میلیون و 260 هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و 850 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد
1 0

Gold321 نه سال میگه :

تاریخ: 1400/02/18 ساعت 21:12
امیدواری عراقچی به توافق در هفته جاری: امیدواریم مذاکرات جاری وین چنان پیشرفت کند که نیازی به تمدید ضرب الاجل آژانس بین المللی انرژی هسته ای ( ۱۵ می، ۲۵ خرداد) نباشد/الجزیره
روند کاهشی