اونس طلا1815.7
مظنه4,306,000
18 گرم994,000
ارزش سکه9,701,418
قدیم (بهار)9,850,000
جدید (امامی)10,010,000
نیم5,600,000
ربع3,700,000
 

پیش بینی قیمت طلا در هفته اول اردیبهشت

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به ادامه روند نزولی قیمت طلا و سکه گفت: باتوجه به ارزش اونس جهانی، در حال حاضر طلا به حداقل قیمت رسیده است.

به گزارش سایت طلا ،نادر بذرافشان به کاهش قیمت طلا و سکه از ابتدای هفته اشاره کرد و افزود: اگرچه ارزش اونس جهانی افزایش یافته، اما به دلیل کاهش نرخ ارز متاثر از اخبار برجام قیمت طلا و سکه هم از ابتدای هفته در مسیر نزولی قرار گرفته است.

او اضافه کرد: در کنار عوامل گفته شده، تعطیلی واحد‌های طلافروشی و نبود تقاضا این روند کاهشی را تشدید کرده و باعث شده مردم از ترس ادامه این روند بیشتر تمایل به فروش داشته باشند تا خرید.

به گفته بذرافشان، از ابتدای هفته تا امروز قیمت سکه امامی حدود ۴۰۰هزار و ارزش طلای ۱۸عیار ۴۰هزار تومان ارزان شده، همچنین در این مدت حباب سکه از ۴۰۰ به ۱۵۰هزار تومان کاهش یافته است.

بذرافشان با پیش‌بینی قیمت‌ها در روزهای آتی بیان کرد: اگرچه بهای اونس جهانی افزایش یافته اما طلا و سکه به دلایل گفته شده کاهش چشمگیری داشته و به نظر می‌رسد در حال حاضر به کف قیمت رسیده و با شیب تندی به مسیر کاهشی ادامه نخواهد داد.

این فعال بازار طلا تاکید کرد: البته اگر اتفاق سیاسی یا اقتصادی خاصی را شاهد باشیم وضعیت بازارها متناسب با شرایط تغییر خواهد کرد.

سکه به کانال ۹میلیون تومان بازگشت

دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا با تشریح قیمت‌ها بیان کرد: امروز قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار به چهار میلیون و ۳۵۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون تومان کاهش یافته است.

بذرافشان قیمت سکه امامی را ۱۰میلیون، سکه طرح قدیم ۹میلیون و ۹۰۰هزار، نیم سکه پنج میلیون و ۹۵۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۷۵۰هزار و سکه یک گرمی را دو میلیون و ۱۰۰هزار تومان اعلام کرد.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد