اونس طلا1844.9
مظنه4,397,000
18 گرم1,015,000
ارزش سکه9,906,441
قدیم (بهار)9,900,000
جدید (امامی)10,170,000
نیم5,800,000
ربع3,800,000
 

پَری که شما انتخاب می‌کنید شخصیت واقعی شما را نشان مید‌هد

با نگاهی به انتخاب هایی که هرکسی در زندگی خود انجام میتوان پی برد که چه شخصیتی دارد و به چیزهایی در انتخاب هایش اهمیت میدهد. به همین ترتیب ، با دیدن اینکه اشیا شما را جذب می کنند ، می توانید چیزهای زیادی درباره خود یاد بگیرید.

پَری که شما انتخاب می‌کنید شخصیت واقعی شما را نشان مید‌هد


با نگاهی به انتخاب هایی که هرکسی در زندگی خود انجام میتوان پی برد که چه شخصیتی دارد و به چیزهایی در انتخاب هایش اهمیت میدهد. به همین ترتیب ، با دیدن اینکه اشیا شما را جذب می کنند ، می توانید چیزهای زیادی درباره خود یاد بگیرید. مردم غالباً بدون آنکه فکر فعالی داشته باشند ، جذب رنگ و شکل برخی از اشیاء می شوند. انگیزه ناخودآگاه پشت این انتخاب برخی از جنبه های اساسی در مورد شخصیت و انگیزه های شما را نشان می دهد.

شخصیت

شما نباید از قبل زیاد تجزیه و تحلیل کنید ، زیرا این بدان معنی است که شما به طور فعال در مورد تصمیم خود فکر می کنید. به عنوان مثال ، نگاهی سریع به پرهای تصویر بالا بیندازید. پری که بلافاصله به آن دقت کردید، انتخاب شماست ، نه همان پرشی که بعد از مدت ها فکر کردن در مورد آن متوجه شدید. بنابراین ، به تصویر نگاه کنید و در یک لحظه تصمیم بگیرید که کدام یک را بیشتر دوست دارید.

کدام پر را ترجیح میدهید انتخاب کنید ؟

پَر
تست: پر انتخابی شما در مورد شخصیت شما چیزهای زیادی می گوید! کدام پر را ترجیح می دهید؟
پر شماره 1

این پر نشان دهنده صلح و هماهنگی است. شما یک فرد صلح طلب هستید که آماده است راهی طولانی برای افراد دیگر طی کند. شما یک فرد اجتماعی هستید که در برقراری ارتباط با افراد جدید مشکلی ندارید. در عین حال ، شما ارزش زیادی برای داشتن یک گروه صمیمی از دوستان که می توانید به آنها وابسته باشید ، قرار می دهید. شما بسیار همدل هستید ، اما گاهی اوقات باید به فکر خود نیز باشید.

پر شماره 2
شما باهوش هستید و سریع یاد می گیرید. موارد بسیار کمی از توجه شما فرار می کنند زیرا شما رعایت می کنید و متوجه چیزهایی می شوید که دیگران نمی بینند. این باعث می شود شما شنونده خوبی باشید و افراد دیگر اغلب برای مشاوره به شما مراجعه می کنند. برعکس ، شما در گفتگو در مورد معضلات و مشکلات خود مشکل دارید ، زیرا شما کمی درون گرا هستید. شما در دوست یابی مشکلی ندارید ، اما به همین اندازه از تنها ماندن لذت می برید.

درونگرا

پر شماره 3
شما یک روح مستقل هستید که برای آزادی آنها بسیار ارزش قائل است. صداقت و صراحت شما گاهی اوقات می تواند دیگران را کمی بترساند. شما بسیار هدف گرا هستید ، همین امر باعث می شود تا نهایت تمرکزتان را روی آنچه می خواهید بدست آورید بگذارید و مایل نیستید اجازه دهید هر چیزی مانع شما شود. کلمه "شکست" تا آنجا که به شما مربوط می شود وجود ندارد ، زیرا شما معتقد هستید که هر تجربه یک درس زندگی است. به این ترتیب ، شما همیشه به عنوان یک فرد در حال رشد هستید و نگرش قاطع و راه حل محور شما می تواند شما را به یک رهبر الهام بخش تبدیل کند.

پر شماره 4
بسیاری از افراد به تخیل و خلاقیت بی حد و حصر شما غبطه می خورند و با قدرت بی بدیل بداهه خود می توانید به راحتی هر مشکلی را که پیش روی شما قرار دارد حل کنید. وقتی وارد یک اتاق می شوید ، مردم بلافاصله متوجه شما می شوند به دلیل ظاهر کاریزماتیک شما و حس جاذبه مغناطیسی که نسبت به خود دارید. شما می توانید بسیار شاد باشید اما عمیقا غمگین نیز باشید. این می تواند شما را کمی غیرقابل پیش بینی کند و شما می توانید بدون اینکه معنی داشته باشید در شرایط روحی خاصی به مردم آسیب برسانید.

پر شماره 5
شما هنرمندی با ذاتی حساس و خلاق هستید. متأسفانه ، شما در مورد مهارت های خود کمی ناامید هستید. که می تواند رشد شما را متوقف کند. حیف است ، زیرا شما به جزئیات استثنایی توجه کرده اید و می توانید آنچه را که می بینید به طور کامل در هنر خود ترجمه کنید. گاهی اوقات اعتماد بیش از حد به افراد دیگر دارید ، که می تواند منجر به ناامیدی و احساسات صدمه دیده شود. سعی کنید بیشتر به خود و خصوصیات خود اعتماد کنید ، زیرا شما می توانید بیش از آنچه فکر می کنید انجام دهید!

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد