اونس طلا1844.9
مظنه4,402,000
18 گرم1,016,200
ارزش سکه9,917,706
قدیم (بهار)9,900,000
جدید (امامی)10,175,000
نیم5,800,000
ربع3,800,000
 

استوری و عکس بحث‌برانگیز داماد خانواده علی انصاریان

حامد اژدری داماد خانواده انصاریان عکسی از مرحوم علی انصاریان در اینستاگرامش منتشر کرده است.

به گزارش سایت طلا،حامد اژدری داماد خانواده انصاریان با انتشار عکسی از مرحوم علی انصاریان در اینستاگرامش نوشت: علی جانم ببخشید... بیش از ۲ماه مقاومت کردم که این عکس رو پخش نکنم، اما ..

دوران ورزشی علی انصاریان

علی انصاریان در خانواده‌ای پنج نفره در شهر تهران متولد شد و از همان آغاز نوجوانی به فوتبال علاقمند شد. او وقتی ۱۳ ساله بود به تیم پایه پیام تهران پیوست و دو سال بعد نیز در تیم پایه‌های بانک سپه تهران مشغول به فعالیت شد. انصاریان برای ۳ سال نیز به کسب تجربه در تیم بانک ملی پرداخت تا اینکه در سال ۱۳۷۴ به تیم فجر سپاه تهران پیوست. حضور در تیم فجر سپاه تهران، زمینه ساز ورود انصاریان به دنیای حرفه‌ای فوتبال شد تا اینکه در سال بعد و در سن ۱۹ سالگی علی انصاریان با قراردادی دو ساله به تیم فجرسپاسی پیوست. عملکرد موفق انصاریان در تیم فجرسپاسی توجه کادر فنی وقت باشگاه پرسپولیس تهران را به خود جلب کرد تا اینکه در سال ۱۳۷۷ به عضویت این تیم درآمد. پس از ۵ فصل حضور پیاپی علی انصاریان به عنوان دفاع وسط در تیم پرسپولیس، در نهایت مشکلات او با کادر فنی باعث شد تا برای یک نیم فصل از این تیم جدا شود و به سایپا بپیوندد. با این حال در نهایت با مساعد شدن شرایط کادر فنی پرسپولیس، به تیم محبوب خودش بازگشت و این بار برای ۲ فصل در این تیم بازی کرد و در ۴۸ بازی، ۱۱ گل را وارد دروازه‌ی رقبا کرد.

با این حال علی انصاریان در سال ۱۳۸۵ و با تصمیمی عجیب، راهی تیم رقیب و سنتی پرسپولیس، یعنی استقلال تهران شد، اما با این وجود بیش از یک فصل در این تیم نیز باقی نماد و در سال ۱۳۸۶ راهی باشگاه استیل آذین شد. علی انصاریان پس از ورود به باشگاه استقلال تهران، دیگر بیش از یک فصل در هیچ تیمی باقی نماند و از این زمان تا سال ۱۳۹۰ که از دنیای فوتبال خداحافظی کرد، در تیم‌هایی همچون استیل‌آذین، استقلال اهواز، گسترش فولاد، شهرداری تبریز و شاهین بوشهر، تنها برای یک فصل بازی کرد. وی همچنین از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۸ نیز در چند نوبت به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد و ۶ بازی ملی را هم در کارنامه بازیگری خود به ثبت رسانده است.

فعالیت‌های هنری علی انصاریان

علی انصاریان در خرداد ۱۳۹۰ آهنگی به نام «شدید» را به بازار موسیقی عرضه کرد، اما بعد از آن خوانندگی را ادامه نداد. وی در دوران فوتبالی خود، جسته و گریخته بعنوان بازیگر مهمان در چند مجموعه تلویزیونی همچون «زیر آسمان شهر» در سال ۱۳۸۰، فیلم «پاداش سکوت» در سال ۸۵ و سریال «چارخونه» در سال ۸۶، شرکت کرد و نخستین تجربه‌های هنرپیشگی را پشت سر گذاشت. انصاریان در سال ۱۳۹۳ وقتی ۳۷ ساله بود در قامت بازیگر و تهیه کننده فیلم «کلاف»، در کنار لیلا اوتادی رسما وارد عرصه بازیگری شد. او در سال ۱۳۹۴ نیز با حضور در مجموعه «کیمیا» به طور رسمی وارد قاب تلویزیون شد. انصاریان از سال ۹۷ نیز مجری گری را با اجرای برنامه «زابیواکا» از تلویزیونی اینترنتی آغاز کرد و سپس در همان سال برنامه «ورزشگاه» و سپس مسابقه «منچ» را در شبکه پنج سیما اجرا کرد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد