اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

وضعیت تعطیلی ادارات تهران مشخص شد

معاون مدیریت منابع و نیروی انسانی استاندار تهران با اشاره به اینکه گزارش‌های مردمی از شلوغی تعدادی از شهرداری‌ها درست بود گفت: باید در این زمینه برنامه ریزی شود و اگر دستگاهی راهکاری دارد ارائه کند تا اجرایی شود.

به گزارش سایت طلا ،معاون مدیریت منابع و نیروی انسانی استاندار تهران اظهار داشت: بر اساس ضرورت ارائه خدمات در دستگاه‌ها کارکنان به صورت ۵۰ و یا ۳۰ درصدی حضور دارند و بقیه به صورت دورکار هستند.

معاون مدیریت منابع و نیروی انسانی استاندار تهران گفت: بر اساس تصمیم ستاد مقابله به کرونا و ابلاغ شرایط دورکاری کارکنان، ادارات به صورت ۱۰۰ درصدی تعطیل نیستند.

غلامرضا عباس پاشا روز شنبه در بازدید سرزده از تعدادی ادارات و شهرداری منطقه ۱ تهران اظهار داشت: بر اساس ضرورت ارائه خدمات در دستگاه‌ها کارکنان به صورت ۵۰ و یا ۳۰ درصدی حضور دارند و بقیه به صورت دورکار هستند.

وی با بیان اینکه خدمات الکترونیکی برای پاسخگویی به مردم افزایش یابد گفت: همه دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی باید تمهیدات ویژه‌ای را بیاندیشند و از ظرفیت‌های موجود برای توسعه خدمات الکترونیک استفاده کنند.

معاون مدیریت منابع و نیروی انسانی استاندار تهران افزود: ارائه خدمات الکترونیکی به کاهش مراجعه مردم و سلامت آن‌ها و کارکنان دستگاه‌ها کمک شایانی می‌کند ضمن اینکه باید از مردم هم درخواست کرد تا بر اساس شرایط نوبت دهی امور اداری را به روز‌های دیگر موکول کنند.

وی با بیان اینکه باید تیم‌های بازرسی از ادارات در مناطق مختلف تهران فعال شود گفت: نباید شاهد شلوغی دستگاه‌ها باشیم و باید با مدیریت و برنامه ریزی مناسب مدیران، شاهد کاهش بحران کرونا باشیم.

عباس پاشا ادامه داد: ابلاغ دورکاری به دستگاه‌ها از هفته گذشته اعلام شده است از این رو نیازمند همکاری مدیران دستگاه‌ها هستیم.

وی تاکید کرد: امروز شاهد تعطیلی اصناف و همکاری خوب آن‌ها در تهران بودیم که امیدواریم تا ۱۰ روز این روند ادامه یابد.

معاون مدیریت منابع و نیروی انسانی استاندار تهران با اشاره به اینکه گزارش‌های مردمی از شلوغی تعدادی از شهرداری‌ها درست بود گفت: باید در این زمینه برنامه ریزی شود و اگر دستگاهی راهکاری دارد ارائه کند تا اجرایی شود.

وی گفت: وضعیت دورکاری کارمندان نیز باید جدی اجرایی شود و تخلفی در دستگاهی صورت نگیرد.با اعلام مصوبه ستاد ملی کرونا در زمینه اجرای محدودیت‌های هوشمند، دستگاه‌های اجرایی ملزم به فعالیت با یک سوم ظرفیت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی شدند، امروز معاون استاندار از دستگاه‌هایی از جمله اداره کل تامین اجتماعی غرب تهران، اداره کل امور مالیاتی استان تهران و شهرداری منطقه یک بازدید کردند که در این میان وضعیت اداره کل امور مالیاتی از لحاظ دورکاری کارکنان مناسب و وضعیت آن دو نهاد دیگر به خاطر شلوغی مراجعه کنندگان و دورکاری کارکنان مناسب نبود.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد