اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

تحلیل و پیش بینی طلا جهانی 21 فروردین 1400

قیمت فلز زرد در معاملات آتی روز گذشته برای تحویل در ماه ژوئن هم با 0.32 درصد کاهش به 1752 دلار و 50 سنت رسید. قیمت طلا پس از ثبت دو هفته کاهشی متوالی، از ابتدای هفته جاری تاکنون حدود 1.5 درصد کاهش یافته است

تحلیل و پیش بینی طلا جهانی 21 فروردین 1400


قیمت فلز زرد در معاملات آتی روز گذشته برای تحویل در ماه ژوئن هم با 0.32 درصد کاهش به 1752 دلار و 50 سنت رسید. قیمت طلا پس از ثبت دو هفته کاهشی متوالی، از ابتدای هفته جاری تاکنون حدود 1.5 درصد کاهش یافته است.

هفته قبل انس طلا به قیمت بیش از ۱۷۵۰ دلار رسید. این هفته در صورت تداوم صعود تا ۱۷۸۴ دلار هم رشد می کند. آمار اقتصادی ایالات متحده نشان از خوش بینی رشد اقتصادی این کشور است. بیشتر سرمایه گذاران نسبت به مدیریت صحیح بحران کرونا توسط آمریکا امیدوار شده اند. نوسان بازده اوراق قرضه این کشور اثر چشم گیری بر نوسان طلا دارد هر چند رییس فدرال رزو آمریکا رشد تورم را اولویت کاری خود قرار داده است.

این هفته سرمایه گذاران نسبت به آمار و اطلاعات اقتصادی ایالات متحده دیدگاه مثبت دارند. روز دوشنبه ۳:۳۰ بامداد به وقت ایران بازار بین الملل طلا با سخنرانی پاول رییس فدرال رزو روند خود را مشخص می کند. انتظار نوسان شدید بازار و تعیین روند مشخص بیشتر صعود آرام برای انس وجود دارد. به احتمال پاول در کنار ابراز امیدواری به رشد اقتصاد آمریکا برهدف تورمی خود یعنی نرخ تورم تاکید کند.

مهمترین مقاومت طلا در این هفته عدد ۱۷۶۰ می باشد. در حال حاضر انس بین دو میانگین متحرک ۵۰ و ۲۰ روزانه قرار گرفته است. از این رو مهمترین حمایت انس ۱۷۳۴ دلار است. هر گونه تداوم صعود و عبور از مقاومت ۱۷۶۰منجر به رشد قیمت انس تا ۱۷۸۴ دلار می شود و در صورت شکست ۱۷۳۴حمایت هدف ۱۷۲۴ دلار محتمل است.آینده طلا

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد