اونس طلا1763.1
مظنه4,968,000
18 گرم1,146,800
ارزش سکه11,192,904
قدیم (بهار)11,400,000
جدید (امامی)11,860,000
نیم5,950,000
ربع3,550,000
 

6 مکان ممنوعه در جهان که هیچکس اجازه رفتن ندارد!

با توجه گسترش و توسعه فناوری در جهان، تصور اینکه حتی یک تکه از این کره خاکی وجود دارد که هنوز کشف نشده ، غیرممکن است. بنابراین دانستن اینکه حتی جاهایی در دنیا وجود دارند که هنوز کشف نشده اند بسیار موضوع جالبی است.

6 مکان ممنوعه در جهان که هیچکس اجازه رفتن ندارد!


از سازه های ساخته شده توسط بشر که محافظت شده هستند تا معماهای طبیعی ، انبوهی از نقاط در سراسر جهان برای مسافران خارجی کاملاً ممنوع است. جزایری را تصور کنید که مملو از افعی ، اسرار فرازمینی ، حیات وحش بکر و کل جوامعی است که هرگز با جهان خارج ارتباط برقرار نکرده اند.

1-غارهای لاسکو ، فرانسه

در تلاش برای کشف تاریخ نژاد بشر ، یک مکان دیدنی وجود دارد که بینش عظیمی را فراهم می کند. غارهای لاسکو در جنوب غربی فرانسه مجموعه ای از نقاشی های خیره کننده پارینه سنگی را در خود جای داده اند که قدمت آنها تا 20 هزار سال تخمین زده می شود.

غارهای لاسکو ، فرانسه

2- جزیره مار ها ، برزیل

جزیره مار ، برزیل
در حدود 93 مایلی سواحل سائو پائولو ، برزیل Ilha da Queimada Granda است که به جزیره مار نیز معروف است. این عنوان را مدیون چه چیزی است؟ محققان تخمین می زنند که در هر یک متر مربع بین یک تا پنج مار وجود دارد.

مارها ، به ویژه شاخه های معروف به مار های طلایی ، به سم خود معروف هستند ، که به معنای واقعی کلمه گوشت اطراف گزش آنها را از هم می پاشد. بنابراین ، شاید این چیز بدی نباشد که اجازه بازدید از جزیره مار را نداشته باشید ...

جزیره مار ها ، ایسلند

3- منطقه 51، آمریکا
منطقه 51 که یک زمین بازی نظریه توطئه است ، ده ها سال است که مردم حق ورود به آنجا را ندارند. پایگاه نظامی پنهان در صحرای نوادا مدت زمانی است که هدف خود را مخفی نگه داشته است ، گرچه بسیاری دوست دارند که برای آزمایش بیگانگان نگه داشته شود.

منطقه 51، آمریکا4- جزیره سنتینل شمالی ، هند
بومیان با موفقیت این جزیره را برای 60،000 سال نگه داشته اند. در جزیره شمال سنتینل ، یک جزیره کوچک در زنجیره آندامان در خلیج بنگال ، مدتهاست که بومیان مخالف تأثیرات دنیای مدرن هستند. در حقیقت ، مردم سنتلینزی که در این جزیره زندگی می کنند ، از برقراری ارتباط با هر خارجی خودداری می کنند و برای محافظت از انزوا خود مایل به خشونت هستند. به دنبال سونامی سال 2004 ، هنگامی که گارد ساحلی هند با یک مأموریت شناسایی بر فراز این جزیره پرواز کرد ، گفته می شود که مردان از جنگل ها بیرون آمده اند تا تیرها را به سمت هلی کوپتر شلیک کنند و اجازه فرود به هلیکوپتر ندهند.

جزیره سنتینل شمالی ، هند

5- Svalbard Global Seed Vault ، نروژ

این مرکز ذخیره نمونه تخمک های انسان و سایر جانداران است .در زیر جزیره دور افتاده اسپیتسبرگن واقع شده و با دقت 400 فوت در دامنه کوه ساخته شده است. این مجموعه تقریباً 840،000 نمونه از 4000 گونه مختلف تخمک از سراسر جهان را در خود جای داده است. این بانک مانند یک صندوق امانات کار می کند ، به دولت ها اجازه می دهد در صورت وقوع یک رویداد بزرگ جهانی یا منطقه ای که مواد اصلی غذایی را از بین می برد ، نمونه های تخمک ها را در آنجا آماده نگه دارند.

Svalbard Global Seed Vault ، نروژ

6- Pine Gap ، استرالیا

یک پایگاه نظامی کاملاً مخفی در جایی در Outback استرالیا پنهان است که توسط دولت ایالات متحده اداره می شود. که به عنوان تاسیسات دفاع مشترک Pine Gap شناخته می شود ، برای کنترل ماهواره هایی که در حملات هوایی در سراسر جهان اطلاعات را جمع می کنند ، استفاده می شود.

این تاسیسات در زمان جنگ سرد در سال 1966 تحت عنوان یک مرکز تحقیقات فضایی افتتاح شد ، اما در واقع توسط CIA اداره می شد. هیچ راهی برای دسترسی به Pine Gap بدون اجازه وجود ندارد - البته مگر اینکه در حال پرواز بر فراز آن باشید و یا در محدوده MacDonnell اطراف آن قدم بزنید.

Pine Gap ، استرالیا

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد