اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
 

طلا صعودی شد؛ ولی در پایین ترین سطح 9 ماه گذشته باقی ماند

تحلیل قیمت طلا؛ امروز سه شنبه 19 اسفند

به گزارش سایت طلا صبح سه شنبه قیمت طلا در آسیا صعودی بود ولی همچنان در پایین ترین سطح 9 ماه گذشته باقی ماند. دلیل این روند حجم بالای خرید دلار آمریکا و جذب سود طلا توسط خزانه داری آمریکا است.

قیمت طلا تا 0.52 % رشد کرد و به 1686 دلار رسید. بعد از رسیدن به پایین ترین سطح قیمت از تاریخ 5 ژوئن 2020 در روز دوشنبه، سه شنبه اندک افزایشی را شاهد بودیم. خزانه داری 10 ساله ی آمریکا به پیشرفت صعودی خود ادامه داد و هزینه ی نگهداری شمش طلا را افزایش داد.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس آمریکا، روز دوشنبه گفت مجلس نمایندگان ایالات متحده امیدوار است كه لایحه ی بسته ی حمایتی 1.9 تریلیون دلاری را حداكثر تا صبح چهارشنبه تصویب كند. این لایحه، پس از تصویب در مجلس نمایندگان، برای بایدن ارسال میشود تا امضا شود.

سنا لایحه این بسته را که توسط رئیس جمهور، جو بایدن، در اوایل سال پیشنهاد شده بود، شنبه پس از رای گیری شبانه تصویب کرد. وزیر خزانه داری، جانت یلن، روز دوشنبه اضافه كرد كه این بسته منابع كافی با انرژی بالا برای بهبود اقتصادی ایالات متحده فراهم می كند و افزود: ابزارهایی برای مقابله با تورم وجود دارد.

در زمان نگارش این مقاله، طلا در سطح قیمت 1698 $ قرار دارد و در ادامه، پیش روی خودش مقاومت 1702 دلاری ماه مارچ را سر راه دارد و درصورت رد کردن این مقاومت، می تواند بین محدوده قیمتی 1714 $ و 1700 $ نوسان داشته باشد.

در مورد دیگر فلزات با ارزش نیز، نقره 0.1 % ، پالادیوم 0.5 % و پلاتین 0.1 % رشد داشته اند.خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد