جزء خوانی قرآن کریم (پخش زنده)
 

7 خوراکی که از موز بهتر هستند

موز یکی از محبوب ترین خوراکی ها در سراسر جهان است که نمی توان آن را در هر منطقه ای از دنیا کاشت. با تلاطم های زیاد این روز های قیمت میوه موز به یکی از دست نیافتنی ترین میوه ها تبدیل شده است. اما بهتر است نگران نباشید زیاد هنوز خوراکی هایی بهتر از موز پیدا می شوند که می توانید به راحتی آن ها را جایگزین موز کنید و از فواید سلامتی آن ها برای خود و خانواده تان بهره ببرید.

7 خوراکی که از موز بهتر هستند

موز یکی از محبوب ترین خوراکی ها در سراسر جهان است که نمی توان آن را در هر منطقه ای از دنیا کاشت. با تلاطم های زیاد این روز های قیمت میوه موز به یکی از دست نیافتنی ترین میوه ها تبدیل شده است. اما بهتر است نگران نباشید زیرا هنوز خوراکی هایی بهتر از موز پیدا می شوند که می توانید به راحتی آن ها را جایگزین موز کنید و از فواید سلامتی آن ها برای خود و خانواده تان بهره ببرید.

موز


پتاسیم یک عنصر حیاتی برای تنظیم فشار خون و عملکرد عضلات است. هر موز متوسط حدود 422 ملی گرم پتاسیم دارد. موز یک منبع غنی از پتاسیم است اما با قیمت این روزهای موز نمی توان دیگر روی آن حساب کرد در نتیجه ما به شما 7 خوراکی را معرفی خواهیم کرد که بیشتر از موز پتاسیم دارند:

یک انار متوسط : 660 میلی گرم پتاسیم

یک فنجان اسفناج: 540 میلی گرم پتاسیم

هندوانه

نیم کیلو هندوانه: 640 میلی گرم پتاسیم

یک فنجان لوبیا سفید: 829 میلی گرم پتاسیم

3 قاشق رب گوجه فرنگی: 486 میلی گرم پتاسیم

یک سیب زمینی متوسط: 515 میلی گرم پتاسیم

6 برگه زردآلو: 488 میلی گرم پتاسیم

برگه زردآلو


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است