اونس طلا1836.1
مظنه4,246,000
18 گرم980,100
ارزش سکه9,566,238
قدیم (بهار)9,800,000
جدید (امامی)10,000,000
نیم5,600,000
ربع3,600,000
 

پیش بینی قیمت طلا برای هفته دوم اسفند/ تشدید رکود بازار در آستانه عید

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از تشدید رکود بازار طلا در پی رشد قیمت‌ها و افت تقاضا در آستانه سال نو خبر داد.

به گزارش سایت طلا،محمد کشتی‌آرای با اشاره به وضعیت امروز بازار طلا اظهار کرد: امروز بهای اونس جهانی با افت ۶۰دلاری به ۱۷۳۶دلار رسیده اما از آنجا که روند نرخ ارز صعودی است، شاهد کاهش چندانی در ارزش طلا و سکه نیستیم و قیمت‌ها تقریبا ثابت مانده است.

کشتی‌آرای همچنین از کاهش شدید تقاضا در بازار خبر داد و گفت: این روزها به دلیل نوسان زیاد قیمت‌ها، طلا و سکه خریدار ندارد و همین موضوع باعث شده در آستانه عید بازار مجددا دچار رکود شدیدی شود که اتفاق نگران‌کننده‌ای برای فعالان این صنف است؛ ضمن اینکه کاهش حباب سکه به ۵۵۰هزار تومان نیز مهر تاییدی بر نبود تقاضا است.

این فعال بازار طلا درباره وضعیت بازار تا پایان هفته دوم اسفند ماه تصریح کرد: تا زمانی که کشمکش‌های سیاسی ادامه داشته باشد نه شاهد کاهش قیمت طلا و سکه و نه رونق بازار خواهیم بود.

بازار طلا

قیمت طلا و سکه ۹اسفند ماه۹۹

کشتی‌آرای با تشریح قیمت‌های امروز بیان کرد: در جریان معاملات ساعت (۱۳:۳۰) بازار تهران قیمت سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۹۰۰هزار و سکه طرح امامی به ۱۱میلیون و ۱۷۰هزار تومان رسید.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا اضافه کرد: قیمت نیم سکه شش میلیون و ۴۰۰هزار، ربع سکه چهار میلیون و ۱۰۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۴۰۰هزار تومان است؛ بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار هم به چهار میلیون و ۶۹۰هزار و قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار به یک میلیون و ۸۳هزار تومان رسید.

سایر خبر های مفید در 3 روز گذشته 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد