جزء خوانی قرآن کریم (پخش زنده)
 

دقیق ترین تست شخصیت شناسی بر اساس مدل پیشانی شما

علم روانشناسی ثابت کرده است که ارتباط زیادی بین فیزیک بدن شما و شخصیت شما وجود دارد. شما به راحتیمی توانید از فرم بدن، مدل دست ها، شکل صورت و حتی از روی مدل پیشانی تان به شخصیت خود پی ببرید.

دقیق ترین تست شخصیت شناسی بر اساس مدل پیشانی شما

علم روانشناسی ثابت کرده است که ارتباط زیادی بین فیزیک بدن شما و شخصیت شما وجود دارد. شما به راحتیمی توانید از فرم بدن، مدل دست ها، شکل صورت و حتی از روی مدل پیشانی تان به شخصیت خود پی ببرید.

مدل پیشانی


پیشانی وسیع

بیشتر افرادی که پیشانی گسترده دارند احساس می‌کنند ممکن است ناشناخته به نظر برسند، بسیاری از افراد به‌ویژه خانم‌ها دوست ندارند که پیشانی بزرگی داشته باشند اما آیا می‌دانید پیشانی پهن به معنای هوش بالا است؟ این به آن معناست که شما کار را سریع انجام می‌دهید.

زنان ترجیح می‌دهند پیشانی بزرگی را در زیر حاشیه یا حجم بیشتری از مو پنهان کنند اما خوشحال باشید زیرا پیشانی بزرگ به این معنی است که ممکن است از ویژگی‌های بصری تا حس ششم برخوردار باشید.

پیشانی مستقیم و صاف

اگر فرم پیشانی شما صاف باشد، این بدان معناست که شما فردی باشخصیت، سختکوش و سازش‌ناپذیر هستید.

فردی با پیشانی صاف نه در کار و نه در خانواده سازش نخواهد کرد و ماهیتی کاملا صریح دارد.

پیشانی باریک

فردی با پیشانی باریک درون‌گراست، این همچنین نشان‌دهنده کمی احساساتی است که قلب او بر عقل او حاکم است.

افراد پیشانی‌باریک تمایل دارند که تنها باشند و از ازدحام جمعیت پرهیز می‌کنند.

پیشانی منحنی

این نشان‌دهنده سرزندگی و یک شخصیت پر جنب و جوش است، افراد با پیشانی منحنی دارای ارتعاشات مثبت هستند و افراد دارای صفات مشابه را نیز جذب می‌کنند.

آنها حتی خوشبختی را به خود جلب می‌کنند، اما بزرگ‌ترین مشکل منفی آنها از کسانی است که به آنها حسادت می‌کنند.

شخصیت شناسی از روی پیشانی

پیشانی دندانه‌ای

شوخ‌طبعی و کلمات شما مانند پیشانی‌تان تیز است. بله، کسانی که پیشانی تیز دارند بدون در نظر گرفتن احساسات کسی صحبت می‌کنند. این افراد سرسخت هستند، حتی اگر حرفشان به دیگران آسیب برساند، اهمیت نمی‌دهند.

شخصیت‌های پیشانی تیز آنچه را می‌خواهند می‌گیرند و برای به دست آوردن آن هر کاری می‌کنند.

پیشانی کوه‌شکل

اگر متوجه شده‌اید که پیشانی‌تان مانند کوه به نظر می‌رسد پس خوشحال باشید، شما بااستعداد و البته خوش‌شانس هستید.

پیشانی‌های کوهستانی نادر هستند و متعلق به کسانی هستند که ذاتی مهربان و لطیف دارند. آنها از نظرات خود اطمینان دارند اما به رهبر بودن اهمیت زیادی نمی‌دهند.

پیشانی به شکل M

تصور کنید که شکل پیشانی شما با حرف M شکل گرفته باشد. این حالت به طور معمول توسط دو قوس تشکیل می‌شود، یک پیشانی به شکل "M" همیشه سر خود را در ابرها بالا می‌برد و باید گاهی اوقات به زمین بیاورد.

زمین برای چنین افرادی مکانی کسل‌کننده است اما جنبه مثبت این افراد احساس خلاقیت است که در آنها مشمول مشاغلی هستند که نیاز به خلاقیت و هنرمندی زیادی مانند بازیگری، نویسندگی، تبلیغات و هنر دارند.


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است