اونس طلا1780.2
مظنه5,469,000
18 گرم1,262,500
ارزش سکه12,321,657
قدیم (بهار)12,400,000
جدید (امامی)12,675,000
نیم6,600,000
ربع3,800,000
 

بچه های متولد شده در کدام فصل باهوش تر هستند؟

تحقیقات دانشمندان نشان می ‌دهد که زنان به خاطر داشتن دو کروموزوم X احتمال بیشتری برای انتقال ژن هوش به فرزندانشان دارند. همچنینبا استناد به تحقیقات قدیمی می توان گفت که بخشی از هوش کودکان اکتسابی است و پس از به دنیا آمدن کودک و قرار گرفتن در یک محیط مستعد رشد ذهنی، کودک به عنوان یک یادگیرنده قوی هوش محیطی را دریافت می کند. اما تازگی دربافته اند که فصل نیز در هوش کودکان تاثیر گذار است.

بچه های متولد شده در کدام فصل باهوش تر هستند؟


تحقیقات دانشمندان نشان می ‌دهد که زنان به خاطر داشتن دو کروموزوم X احتمال بیشتری برای انتقال ژن هوش به فرزندانشان دارند. همچنین با استناد به تحقیقات قدیمی می توان گفت که بخشی از هوش کودکان اکتسابی است و پس از به دنیا آمدن کودک و قرار گرفتن در یک محیط مستعد رشد ذهنی، کودک به عنوان یک یادگیرنده قوی هوش محیطی را دریافت می کند. اما تازگی دربافته اند که فصل نیز در هوش کودکان تاثیر گذار است.

کودک باهوش

محققان دریافته اند، کودکانی که در فصل بهار و زمستان متولد شده‌اند، رشد حرکتی سریع‌تری نسبت به سایر کودکان در فصل‌های تابستان و پاییز دارند، برای همین هوش بالاتری دارند. کودکانی که متولد ماه‌های بهار و زمستان بودند، نمراتشان در دوران مدرسه بالاتر بود. همچنین متولدین بهار خوشبین‌تر از دیگران هستند.

فصل زمستان

همچنین افراد متولد پاییز عمر طولانی‌تری نسبت به بقیه خواهند داشت و در سنین پیری مریضی خاصی نخواهند داشت. دلیل این تفاوت‌ها را می‌توان دما، بارش باران و اشعه فرابنفش در هر فصل دانست.باید در نظر داشت که برای باهوش بودن کودک، فرد به هر دو هوش ذاتی و اکتسابی خود نیاز دارد و میزان بررسی باهوشی افراد به عوامل متعددی نیاز دارد.

خبر های فعال سایت 0

سایر خبر های این گروه
.
اطلاع پاسخ کاربران به نظر شما و ارسال خبرنامه های سایت طلا با ایمیل
ديدگاه هاي ارسال شده توسط شما، پس از تاييد توسط سايت طلا در وب سايت منتشر خواهد شد