سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1462.1
مظنه2,042,500
18 گرم471,500
ارزش سکه4,601,753
قدیم (بهار)4,600,000
جدید (امامی)4,675,000
نیم2,490,000
ربع1,590,000

دکتر مانی در سایت طلا

از این هفته دکترمانی علاوه بر روزنامه آسیا با مخاطبین پر تعداد سایت طلا نیز همراه خواهد شد !تابستان سال قبل بود که از " ماجراهای آقای سهامدار و خانم سهام باز" در روزنامه اقتصادی آسیا ، داستان ها گفتیم. آنها که این مطلب را دنبال می کردند در خاطر دارند که آقای سهامدار با تشکیل یک پورتفو یا سبد سهام اقدام به سرمایه گذاری نمود و هر هفته معاملات خود را به همراه جدول محاسبه بازدهی ، برای مخاطبین و علاقمندانش منتشر کرد.تا اینکه در آبان ماه 1390 به این جمع بندی رسید که تحلیل هایش نشان از احتمال افت قیمت سهام دارد و با این تحلیل پیشنهاد خروج از بازار بورس را داد. خودش هم سهامش را فروخت و به دلیل یک پروژه کاری عازم دیار فرنگ شد.

تا آن زمان که مطالب آقای سهامدار به صورت هفتگی منتشر می شد، تماس هایی با بخش بازار سرمایه روزنامه آسیا از طرف مخاطبین صورت می گرفت.اما از وقتی با خروج آقای سهامدار از بورس، این گزارش ها هم متوقف شد دو اتفاق افتاد.یکی اینکه بازار بورس چندین ماه پیاپی واقعا دچار ریزش فرسایشی و بلند مدت شد ودیگر اینکه همزمان سیل تماس های مخاطبین روزنامه برای استفاده از راهنمایی های ایشان افزایش چشم گیری یافت.

خلاصه بعد از پیغام پسغام های فراوان ، دو ماه پیش آقای سهامدار به اتفاق یکی از دوستانش به دفتر روزنامه آمد. بعد از کلی احوال پرسی متوجه شدیم که اینبار هم ایشان با دست پر به آسیا آمده اند. با توجه به نیاز بخش زیادی از شما مخاطبین عزیز به راهنمایی درباره چگونگی حفظ پس انداز های خود در این بازار پر تلاطم ، بناداریم از این هفته از راهنمایی های دکتر مانی ( متخصص در امور سرمایه گذاری) بهره مند شویم. این مطالب صرفا از طریق روزنامه اقتصادی آسیا و وب سایت طلا ارائه خواهد شد. دکتر مانی دوست قدیمی آقای سهامدار است و با توجه به تحصیلات و سابقه کاری خود و با همکاری تیم مشاوران و تحلیل گرانش، ما را در زمینه خرید فروش ارز ، سکه طلا، سهام و حتی ملک راهنمایی خواهد کرد. او هم اکنون به عنوان مشاور سرمایه گذاری در یکی از بزرگترین شرکتهای سرمایه گذاری کشور مشغول به فعالیت است.
در آن زمان (مرداد ماه)علاوه بر همه اینها از او خواستیم به صورت کاملا عینی و ملموس ، فعالیتهای خود را با مبلغ ده میلیون تومان که به صورت امانی در اختیارش گذاشتیم ، به صورت هفتگی برایمان گزارش کند. او هم با روی خوش و علاقمندی تمام پذیرفت. این میزان پول در دو ماهی که از شروع مطالب در روزنامه آسیا می گذرد ، بر اساس مطالب کاملا مستند و واقعی به 13 میلیون تومان افزایش یافت تا اینکه در هفته اخیر و با روند احساسی و بی منطق بازارها ، این بخش از مطلب، فعلا از دستور کار خارج شد.

با این تفاسیر از این هفته به صورت تحلیلی همه زمینه های سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت را در کنار هم بررسی خواهیم کرد. حتما این مطالب را به دقت و به صورت منظم هر هفته پیگیری نمایید تا از آشفتگی ناشی از خبرهای متفاوت و نوسانهای بی دلیل دچار مشکل نشوید. حفظ ارزش پول ، اولین الویت ماست. برای این منظور از طرق معرفی شده با دکتر مانی در تماس باشید و سئوالات خود و اطرافیانتان را با وی در میان بگذارید.

سئوال هفته : دکتر مانی بر اساس تماس های شما مخاطبین عزیز ، از طریق تلفن یا ایمیل، به سئوال یا سئوالاتی که بیشترین تعداد پرسش را داشته باشند، پاسخ خواهند داد.
توجه : هیچ فرد یا گروهی به غیر از مسئول بخش بازار سرمایه روزنامه آسیا ، در تهیه این مطالب و فعالیت ها دخیل نیست.بنابراین اگر احیانا فرد یا افرادی خود را به این گروه سرمایه گذار منتسب کردند ، مواظب پس انداز های خود باشید و فریب آنها را نخورید.
توجه: قصد ما در این نوشتار پیش گویی نیست بلکه بررسی بیشترین احتمال ممکن است.با توجه به شرایط متغییر بازارها ، امکان هر گونه تغییری در این مطالب وجود دارد. تهیه کنندگان این مطلب با اذعان به این موارد مسئولیت هر گونه سود یا زیان احتمالی را از خود سلب می کنند و تنها در جهت شفاف شدن رویدادهای اقتصادی فعالیت می کنند.مسئولیت خرید و فروشهای واقعی افراد به عهده خودشان است.

راه های تماس با دکتر مانی
تلفن : 88789503
E.mail: drmoney@asianews.ir

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا