سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلا1729.8
مظنه4,602,000
18 گرم1,062,300
ارزش سکه10,368,306
قدیم (بهار)10,650,000
جدید (امامی)10,990,000
نیم6,300,000
ربع3,950,000
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

مراقبت های شبانه از مو را جدی بگیرید تا موهایی بلند و پرپشت داشته باشید

موهای شما در طول شبانه روز نیاز به مراقبت و استراحت دارند. تنها استفاده از محصولات خارجی و مرغوب نمی توانند موهای شما را از مرگ نجات دهند بلکه مراقبت های اساسی و جلوگیری از آسیب رسانی به به موها در طول روز تاثیر بسزایی در سالم ماندن و بلند و پرپشت شدن موهای شما دارد.

مراقبت های شبانه از مو را جدی بگیرید تا موهایی بلند و پرپشت داشته باشید


موهای شما در طول شبانه روز  نیاز به مراقبت و استراحت دارند. تنها استفاده از محصولات خارجی و مرغوب نمی توانند موهای شما را از مرگ نجات دهند بلکه مراقبت های اساسی و جلوگیری از آسیب رسانی به به موها در طول روز تاثیر بسزایی در سالم ماندن و بلند و پرپشت شدن موهای شما دارد.

هواخوری موها: پیش از خواب موهای خود را باز کنید و به آرامی در بین موهای خود دست بکشید و آن ها را باز کنید و بگذارید هوا به پوست و ریشه موهای شما برسد. سپس به آرامی با نوک انگشتان پوست سر خود را ماساژ دهید.

شانه زدن موها: موهای خیس خود را هیچکاه شانه نکنید موهای خیس در معرض شکستگی قرا دارند. موهای خود را پیش از خواب به آرامی و به همراه کمی روغن شانه بزنید زیرا باعث تحریک فولیکول های مو می شود و به رشد موهای شما کمک می کند.

محکم نبستن موها: اگر نمی توانید با موهای باز بخوابید موهای تان را به آرامی و شل ببافید و به جای استفاده از کش سر تنگ و پلاستیکی از پارچه استافده کنید.

نخوابیدن با موهای خیس: پیش از خواب مطمئن شوید که موای شما به طور کامل خشک شده باشد زیرا خوابیدن با موهای خیس باعث خشک شدن و وز شدن موها می شود و در بلند مدت باعث سردرد، ریزش مو، موخوره و عفونی شدن پوست سر می شود.

روبالشی ابریشمی: هفته ای 1 بار روبالشی و شانه خود را بشویید و از روبالشی ابریشمی استفاده کنید زیرا لطیف تر و نازک تر است و باعث ساییدگی موهای شما نمی شود.

رطوبت رسانی: پیش از خواب اگر به حمام رفته اید صبر کنید تا 70 درصد از رطوبت موهای شما خشک شود و سپس از استفاده از سرم موهای طبیعی و یا روغن های گیاهی مانند روغن آرگان و روغن بادام موهای خود را روغن تراپی کنید.

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا