سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

تولیدات صنعتی آمریکا افزایش یافت + فیلم

سایت طلا : در حالی که تولیدات صنعتی آسیا و اروپا طی ماه سپتامبر با کاهش روبرو شده است تولیدات صنعتی آمریکا در این مدت افزایش یافته است .

به گزارش سایت طلا به نقل از رویترز افزایش تولیدات صنعتی آمریکا طی ماه سپتامبر موجب شگفتی و تعجب کارشناسان اقتصادی شده است .

بر این اساس کارشناسان اقتصادی به شدت نگران روند نزولی صادرات کالاهای صنعتی در بازارهای جهانی و افت اعتماد تجاری در بین شرکتهای بزرگ صنعتی هستند .

موسسه مدیریت عرضه امریکا در تازه ترین گزارش خود اعلام کرد میزان تولیدات صنعتی این کشور طی ماه سپتامبر پس از سه ماه کاهش و افت متوالی ، با افزایش روبرو شده است .

این گزارش افزود شکاف بین افزایش رشد و رونق در بخش صنعت آمریکا و کاهش تولیدات صنعتی چین و اروپا رو به افزایش و گسترش است .

ولی سوال مهم این است که با توجه به شرایط اقتصادی چین و اروپا آیا آمریکا می تواند به روند رو به رشد تولیدات صنعتی خود در ماههای آینده نیز ادامه دهد ؟

جان سیلویا کارشناس ارشد اقتصادی موسسه مالی ولس فارگو در این باره تاکید کرد آمریکا به خوبی توانسته است صادرات کالاهای صنعتی خود را به کشورهای مختلف جهان تنوع بخشد .

آمریکا هم اکنون بخش زیادی از تولیدات صنعتی خود را به آمریکای لاتین ، برزیل ، اندونزی ، خاور میانه و ترکیه صادر می کند . آمریکا می تواند با افزایش صادرات کالاهای صنعتی خود به کشورهای نو ظهور و در حال توسعه تا حدی تاثیرات منفی ناشی از کاهش رشد اقتصادی چین و بحران مالی و بدهی منطقه یورو را جبران کند./م

سایر خبر های مفید در 1 روز گذشته


سایر خبر های این گروه
.
ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

اخبار سایر رسانه ها
پر بازدیدترین خبرها
نمودار قیمت طلا