سامانه پیامکی طلا،سکه،ارز،تلفن گویا صفحه حرفه ای قیمت ها !!! اوقات شرعی وساعات نماز
اونس طلاکلیک
مظنهکلیک
18 گرمکلیک
ارزش سکهکلیک
قدیم (بهار)کلیک
جدید (امامی)کلیک
نیمکلیک
ربعکلیک
نمایش آخرین اخبار شبکه های مجازی و تلگرام بدون محدودیت در تمامی موضوعات HARKHABAR

قیمت سکه افزایش یافت، سرمایه گذاران چشم انتظار افزایش انس جهانی

سکه در روز گذشته سطح 10 میلیون تومان را شکسته و به زیر آن سقوط کرد اما با شروع امروز و افزایش نسبی قیمت دلار در بازار و انس جهانی توانست برای بار دیگر در بالای 10 میلیون تومان قرار بگیرد.

قیمت سکه افزایش یافت، سرمایه گذاران چشم انتظار افزایش انس جهانی


سکه در روز گذشته سطح 10 میلیون تومان را شکسته و به زیر آن سقوط کرد اما با شروع امروز و افزایش نسبی قیمت دلار در بازار و انس جهانی توانست برای بار دیگر در بالای 10 میلیون تومان قرار بگیرد.

سکه دیروز در کانال 9800 حمایت شد و اگر امروز سه شنبه این کانال را از دست بدهد حمایتهای 9600- 9400- 8800 فعال خواهند شد و تا زمانیکه به بالای کانال 10 میلیونی بر نگردد، در وضعیت کاهشی خواهد بود.

اگر دلار به کانال 21500 تومان و اونس به کانال 1850 دلار برگردند افت سکه متوقف خواهد شد، همچنین در صورتیکه سکه به بالای 10200 برگردد فشار خرید بر بازار غلبه خواهد کرد.

ولی سکه‌بازان با قرار داشتن اونس در قیمت 1838 ظاهرا نسبت به افزایش طلا ناامید شده‌اند و همین موضوع در افزایش فروشهای معامله گران اثر داشته است.

البته امروز بالاخره انس طلا توانست در بالای سطح 1840 دلار قرار گرفته و هم اکنون 1842 دلار قیمت دارد که می تواند برخی از ضرر های بازار طلا و سکه را جبران کند.

البته در این میان قیمت دلار نیز بسیار حساس خواهد بود. اگر دلار به زیر 21 هزار تومان رفته و به 20 هزار تومان نزدیک شود بازار همچنان با ریزش قیمت طلا و سکه مواجه خواهد.

اما اگر این افزایش قیمت نسبی دلار در بازار ادامه یابد و قیمت حداقل در کانال 21 هزار تومان ثابت شود می توان انتظار داشت که همراه با روند افزایشی انس قیمت طلا و سکه نیز افزایش خواهد یافت.

تحلیل های جهانی بر این اعتقادند که قیمت انس طلا در نهایت افزایشی خواهد شد و دلایل بسیاری برای افزایشی شدن دارد اما تا به امروز بر خلاف تمام این دلایل سرمایه گذاران چندان تمایلی برای سرمایه گذاری در طلا و افزایش قیمت آن نشان ندادند.

سایر خبر های مفید در 5 ساعت گذشته


  سایر خبر های این گروه
  .
  ثبت نظر با عضویت در سایت امکان پذیر است

  اخبار سایر رسانه ها
  پر بازدیدترین خبرها
  نمودار قیمت طلا